Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of  Computing, Engineering and Built Environment BSc (Hons) v oblasti kybernetické bezpečnosti a sítí
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

BSc (Hons) v oblasti kybernetické bezpečnosti a sítí

Glasgow, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Díky dnešním pokrokovým technologiím přichází rostoucí hrozba počítačové kriminality. Národní strategie kybernetické bezpečnosti objasňuje důležitost dobré obrany sítě při zabezpečení Spojeného království. GCU vyvinula sadu programů, které poskytují příležitost být v popředí hájit kybernetický prostor před sofistikovanými škodlivými útoky a budoucími hrozbami.

Cyber ​​Security and Networks zahrnuje ochranu počítačového vybavení, informací a služeb před neoprávněným přístupem, změnou nebo zničením. Bude vás informovat o nejnovějších technologiích, pomůže vám porozumět právním, etickým a profesním povinnostem a poskytnete širokou informovanost o tomto odvětví.

Tvoje kariéra

Tyto programy vás připraví na vstup do sektorů komunikačních sítí, bezpečnostního inženýrství a digitální forenzní, odvětví, které zaměstnává jednu ze tří ze všech pracovních míst v IT sektoru. Tento sektor se stává čím dál složitějším, s obzvláštní potřebou digitální forenzní, digitální bezpečnosti, etického hackování, bezdrátových a mobilních odborných dovedností.

Očekávali bychom, že se absolventi digitální bezpečnosti budou pustit do řady kariérních Pathways včetně vládních agentur, donucovacích orgánů nebo přidružených agentur soukromého sektoru, podniků, podpory specializovaných rolí, jako jsou forenzní lékaři, testeři penetrace (etické hackeři) a bezpečnostní a forenzní poradci.

Co budete studovat

Rok 1

Programování 1, Počítačové sítě 1, Vývoj webové platformy 1, Integrovaný projekt 1, Matematika pro výpočty, Základy výpočetní techniky.

Rok 2

Správa bezpečných systémů, počítačová síť 2, programování 2, projekt 2 integrovaného návrhu, vývoj databáze, operace kybernetické bezpečnosti.

Rok 3

Pokročilé směrování, digitální forenzní vyšetřování, etické hackování, pokročilé přepínání, integrovaný projektový projekt 3, výzkumné dovednosti a odborné záležitosti.

Rok 4

Zabezpečení webových aplikací, zabezpečení internetu, simulace sítě, regulace informační společnosti, projekt Honors.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

SQA vyšší

BBCC včetně matematiky nebo výpočetní techniky plus angličtina Nat 5 angličtiny v jazyce C. Nat 5 Matematika v jazyce C je také požadována, pokud není dosaženo na vyšší úrovni.

Úroveň:

CCD včetně matematiky a buď výpočetní techniky nebo ICT.

ILC Vyšší:

H2 H2 H4 H4 včetně matematiky nebo výpočetní techniky plus angličtina na O2. Matematika je požadována také u O2, pokud není dosaženo na vyšší úrovni.

IB Diplom:

24 bodů včetně vědy o výpočetní technice nebo matematiky.

BTEC:

Level 3 Rozšířený diplom BTEC v příslušném předmětu na MMM.

Rok 3

HND

Výpočetní sítě nebo technická podpora výpočetní techniky HND. Musí mít A v stupňovaných jednotkách 1 a 2.

anglický jazyk

Studenti, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby drželi ekvivalent akademického testovacího skóre IELTS 6.0 bez prvku menšího než 5,5.

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím systému Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Laboratorní zařízení

Máme plné průmyslové standardy laboratoří CISCO, kde lze analyzovat a analyzovat sítě zranitelností. To umožňuje studentům naplánovat, navrhnout, implementovat, zabezpečit a odstraňovat složité sítě podnikové třídy. Tyto laboratoře jsou největší ve Skotsku podporované více než 200 zařízeními. Máme také plně vybavené digitální forenzní bezpečnostní laboratoř využívající současné generace iMac. Využíváme virtuálních strojů k simulaci široké škály různých operačních systémů a prostředí, které poskytují bezpečný zdroj pro vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti. Mobilní útoky a útoky na tablety se zvyšují a my jsme plně vybaveni rozhraním s těmito zařízeními. Studenti používají standardní nástroje jako Metasploit, Nessus, nMap, XRY a Cellbrite k posuzování bezpečnosti systému. Nedávné investice do virtualizované platformy pro dálkové vzdělávání umožňují studentům pokračovat ve studiu mimo kampus, což zahrnuje náš inovativní online laboratorní systém Netlab podporující jak síťové, tak digitální bezpečnostní moduly.

Profesní akreditace

Inženýrská škola a vybudované prostředí je akreditovaná Cisco akademie. Materiál kurikula z odborně uznávané kvalifikace Cisco Certified Network Associate a Cisco Certified Network Professional je integrován do tohoto programu. S dalšími pracemi a hodnoceními můžete pracovat na dokončení těchto kvalifikací Cisco Certified.

Umístění

Program obsahuje volitelnou roční roli sendviče, která může být provedena po ukončení 3. ročníku. Umístění se skládá z roku praxe v placené praxi ve vhodném postavení firmy. Různé druhy příspěvků mohou být velmi různorodé, ale budou se vždy vztahovat na vaši oblast studia. V poslední době byli studenti zařazováni do firem jako jsou IBM, Dell Corporation, National Australia Group, Royal Bank of Scotland a Strathclyde Police. Umístění může poskytnout cenné zkušenosti pro posílení vašich kariérních vyhlídek po ukončení studia.

HM síly

Společnost GCU v partnerství s HM Forces uvedla, že tento program je obzvláště vhodný pro vojenské a ex-vojenské muže a ženy. Navštivte HM Force Careers Zone, kde najdete další informace o poskytovaných službách.

Metody hodnocení

Cílem programu je poskytnout absolventům kognitivní a praktické dovednosti a znalosti nově vznikajících teorií, metod a zásad. Cílem je vytvořit dobře obousměrné absolventy, kteří budou obeznámeni se současnými a vznikajícími technologiemi, porozumět právním, etickým a profesním povinnostem odborníků a mít široké povědomí o tomto odvětví. Program povzbudí kreativní myšlení studentů, rozšiřuje znalosti, důvěru a profesionální hodnoty a byl vyvinut pro řešení současných problémů v oblasti síťových infrastruktur. Pro dosažení potřebných cílů, cílů a výsledků učení je použito několik integrovaných přístupů. Za tímto účelem se uplatňuje řada metod a strategií výuky a učení.

Metody hodnocení používané k prokázání dosažení výsledků učení zahrnují zkoušky, studium, třídní testy, praktické hodnocení, prezentace, počítačové cvičení a písemné zprávy. Naším cílem je udržet stávající a hledat další průmyslová partnerství, která poskytuje přístup k případovým studiím a projektům, pracovním zkušenostem a problémům v reálném světě. Škola je také akademickými partnery v Radě pro registrované etické bezpečnostní zkoušečky. Kurz poskytuje kariérovou orientaci v učení ze školy, která je schváleným poskytovatelem profesionální certifikace pro Cisco, Microsoft, Oracle a 7Safe.

Metody výuky

Program kladí významný důraz na rozvoj pokročilých praktických technických dovedností a jejich porovnávání s odbornými kvalifikacemi v oboru, což nám umožňuje posoudit studenty řadou různých metod v závislosti na povaze studovaného modulu. Studijní program rozvíjí soft skills, které zaměstnavatelé očekávají, jako je psaní, výzkum a týmová pracovní dovednost. V souladu s příslušnou povahou tohoto kurzu se od studentů očekává, že vyřeší realistické problémy, které se vyvíjejí z průmyslu. Ve třetím ročníku budou studenti mít příležitost absolvovat průmyslové stáže a pokračovat v cenovém roce na konci tohoto období. Studenti, kteří absolvují tento studijní program, mohou očekávat, že budou vyučováni v nejlepším sérii síťových a bezpečnostních inženýrských laboratoří ve Skotsku a případně ve Velké Británii, které poskytují bezkonkurenční praktické učení. Náš podstatný systém Netlab nám umožňuje nabídnout vzdálený přístup k našemu zařízení, což umožňuje mnoho praktických laboratoří, které mají být prováděny mimo areál.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Vybavení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy