Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment BSc (Hons) v oboru digitální bezpečnosti a forenzní
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

BSc (Hons) v oboru digitální bezpečnosti a forenzní

Glasgow, Spojené království

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Díky dnešním pokrokovým technologiím přichází rostoucí hrozba počítačové kriminality. Národní strategie kybernetické bezpečnosti objasňuje důležitost dobré obrany sítě při zabezpečení Spojeného království. GCU vyvinula sadu programů, které poskytují příležitost být v popředí hájit kybernetický prostor před sofistikovanými škodlivými útoky a budoucími hrozbami.

Digitální bezpečnost a forenzní rozvíjejí teorii a praktické dovednosti, jak se provádí nelegální počítačové útoky a jak je potlačovat, zkoumá povahu digitálních důkazů a zaměřuje se na zákony a problémy týkající se počítačové kriminality. Poskytuje absolventům technické, analytické a hodnotící schopnosti ve všech oblastech digitálního forenzního vyšetřování, včetně etického hackingu, vniknutí, detekce, obnovy dat a bezpečnostních systémů.

Tvoje kariéra

Vstupte do odvětví komunikačních sítí, bezpečnostního inženýrství a digitální forenzní, odvětví, které zaměstnává jednu ze tří ze všech pracovních míst v IT sektoru.

Tento sektor je stále složitější, s obzvláštní potřebou digitální forenzní, digitální bezpečnosti, etického hackování, bezdrátových a mobilních odborných dovedností. Očekávali bychom, že se absolventi digitální bezpečnosti budou pustit do řady kariérních Pathways včetně vládních agentur, donucovacích orgánů nebo přidružených agentur soukromého sektoru, podniků, podpory specializovaných rolí, jako jsou forenzní lékaři, testeři penetrace (etické hackeři) a bezpečnostní a forenzní poradci.

Co budete studovat

Rok 1

Programování 1, Počítačové sítě 1, Vývoj webové platformy 1, Integrovaný projekt 1, Matematika pro výpočty, Základy výpočetní techniky.

Rok 2

Správa bezpečných systémů, počítačová síť 2, programování 2, projekt 2 integrovaného návrhu, vývoj databáze, operace kybernetické bezpečnosti.

Rok 3

Kvantitativní metody a kryptografie, digitální forenzní vyšetřování, etické hackování, regulace informační společnosti, projekt 3 pro integrovaný design, výzkumné dovednosti a odborné záležitosti.

Rok 4

Zabezpečení webových aplikací, zabezpečení internetu, analýza škodlivého softwaru, aplikovaná digitální forenzní, projekt Honors.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

SQA vyšší

BBBB včetně matematiky plus angličtina Nat 5 na C

Úroveň

CCC včetně matematiky a buď výpočetní nebo informační systémy plus GCSE matematika a angličtina na C / 4

ILC vyšší

H2 H2 H3 H3 včetně matematiky a výpočetní techniky. Matematika a angličtina jsou vyžadovány na normální úrovni O2, pokud nejsou přijaty na vyšší úrovni.

IB Diplom

24 bodů včetně matematiky

BTEC

Úroveň 3 rozšířeného diplomu v příslušném oboru na MMM.

anglický jazyk

Studenti, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby drželi ekvivalent akademického testovacího skóre IELTS 6.0 bez prvku menšího než 5,5.

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím programu Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

 • Domů: 1820 liber
 • RUK: 9250 GBP *
 • EU: 1820 liber
 • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli dotazy nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Pracovní stáž

Po absolvování třetího ročníku studia můžete absolvovat nepovinné roční umístění v oboru. Průmyslové umístění bude ve vhodné oblasti digitální bezpečnosti. Klíčovým cílem při zavádění průmyslového umístění je pro studenty, aby dále rozvíjeli porozumění a uplatňování svých dovedností v profesionálním prostředí.

Společnost GCU v partnerství s HM Forces uvedla, že tento program je obzvláště vhodný pro vojenské a ex-vojenské muže a ženy. Navštivte HM Force Careers Zone, kde najdete další informace o poskytovaných službách.

Metody hodnocení

Pro dosažení potřebných cílů, cílů a výsledků učení je použito několik integrovaných přístupů. Za tímto účelem se uplatňuje řada metod a strategií výuky a učení. Metody hodnocení používané k prokázání dosažení výsledků učení zahrnují zkoušky, studium, třídní testy, praktické hodnocení, prezentace, počítačové cvičení a písemné zprávy. Ve spolupráci se strategickými partnery je vysokoškolský vzdělávací program v čele pokroku v oblasti digitální forenzní a bezpečnosti. Spojení s průmyslem umožňuje, aby průmyslové led / vyvinutý materiál byl vložen do studijního programu. Naším cílem je udržet stávající a hledat další průmyslová partnerství, která poskytuje přístup k případovým studiím a projektům, pracovním zkušenostem a problémům v reálném světě. Škola je také akademickými partnery v rámci Rady pro registrované etické bezpečnostní zkoušečky (CREST). Kurz poskytuje kariérně orientované vzdělávací zkušenosti ze školy, která je schváleným poskytovatelem profesionální certifikace pro Cisco, Microsoft, Oracle a 7Safe. Aby bylo zajištěno, že absolventi mají vynikající pracovní příležitosti, byl tento program navržen s ohledem na akreditační kritéria stanovená Britskou počítačovou společností (Chartered Institute for IT) a Institutem inženýrství a technologie (IET). Předpokládá se, že bude udělen titul pro akreditaci, když první absolventi studenti v roce 2014.

Metody výuky

Stimulační učební plán, který kombinuje studium základních technologických konceptů, teorií a principů vedle specializovaných znalostí a znalostí v oblasti digitální forenzní, bezpečnosti a etického hackingu, což umožňuje absolventům významně přispět k průmyslu a společnosti jako odborníci. Budeme také rozvíjet soft skills očekávané budoucími zaměstnavateli, stejně jako písemné, výzkumné a týmové dovednosti a v souladu s příslušnou povahou tohoto kurzu. Studenti řeší reálné problémy z oblasti, kde budou tyto dovednosti používat. Ve třetím ročníku budou studenti mít příležitost absolvovat průmyslové stáže a pokračovat v cenovém roce na konci tohoto období. Spojení s průmyslovými partnery také umožňuje vývoj technických sérií návštěvních řečníků, které umožňují učit se do prostředí skutečného života. Studenti, kteří tento studijní program absolvují, mohou očekávat, že budou vyučováni v nejlepším sérii síťových a bezpečnostních inženýrských laboratoří ve Skotsku a případně ve Velké Británii, které poskytnou bezkonkurenční praktické zkušenosti z oblasti forenzní a bezpečnostní techniky.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • BS v kybernetické bezpečnosti
  • Chicago, Spojené státy americké
 • BSc vyznamenává kybernetickou bezpečnost a digitální forenzní
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
 • Bakalář věd v řízení kybernetické bezpečnosti
  • Bolivar, Spojené státy americké