Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment BSc (Hons) v řízení životního prostředí
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

BSc (Hons) v řízení životního prostředí

Glasgow, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Akreditováno: RICS CIWEM

Otázky životního prostředí jsou pro každou společnost klíčové. Absolventi environmentálního managementu chápou dopad výstavby a regenerace na životní prostředí a potřebu efektivního nakládání s odpady, energií, zemními zdroji a sociálními problémy.

Program je jedinečný, protože poskytuje příležitost zaměřit se na osobní zájmy v rámci různých specializací - od správy odpadů, geografických informačních systémů, kontaminovaných pozemků, sociálního začleňování, posílení krajiny, energetické účinnosti a dopravní politiky.

Budete mít příležitost vykonat pracovní stáž ve Velké Británii nebo v Evropě, stejně jako příležitosti pro umístění v Indii a Americe. Program je akreditován Chartered Institution of Water and Environmental Management (CIWEM) a Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

Tvoje kariéra

Vzhledem k nárůstu "zelené ekonomiky" se stále častěji snaží o absolventy v oblasti životního prostředí místní orgány, vláda, poradenství v oblasti životního prostředí, poskytovatelé energie a specializované agentury ve Velké Británii i v zahraničí.

Co budete studovat

Rok 1

Městské záležitosti, řízení přírodních zdrojů, zásady pracovního práva, udržitelnost online, stavební materiály.

Rok 2

Úvod do klíčových témat včetně environmentální politiky a regulace, společnosti, politiky a udržitelnosti, environmentální vědy

Rok 3

Praktické pracovní zkušenosti, které mohou zahrnovat spolupráci s místními orgány, environmentálními konzultanty, energetickými společnostmi nebo studiem v zahraničí; Tříměsíc B zvyšuje specializaci GIS i studium změn klimatu: dopad, zmírňování a adaptace a trvale udržitelný rozvoj.

Rok 4

Vyznamenání Dizertační práce v preferovaném oboru; specializované moduly zahrnují řízení energetických zdrojů městské regenerace, nakládání s odpady, projektový GIS, vodní politiku a řízení a udržitelnost a prostředí.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

SQA vyšší

ABBB plus Nat 5 angličtina a matematika na C.

Úroveň

BCC plus GCSE angličtina a matematika na C / 4.

ILC vyšší

H1 H2 H3 H3 plus angličtina a matematika na běžné úrovni O2

IB Diplom

24 bodů musí obsahovat matematiku

BTEC

3. stupeň rozšířeného diplomu na MMM

Rok 2

HNC

HNC v předmětu Built Environment nebo HNC Sociální vědy s A v klasifikované jednotce

BTEC

Úroveň 3 rozšířeného diplomu v prostředí postaveného prostředí / venkovského managementu na DDM

anglický jazyk

Studenti, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby drželi ekvivalent akademického testovacího skóre IELTS 6.0 bez prvku menšího než 5,5.

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím systému Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

 • Domů: 1820 liber
 • RUK: 9250 GBP *
 • EU: 1820 liber
 • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Pracovní stáž

Studenti mají možnost dokončit pracovní stáž ve Velké Británii nebo v Evropě, stejně jako příležitosti pro umístění v Indii a Americe.

HM síly

Společnost GCU v partnerství s HM Forces uvedla, že tento program je obzvláště vhodný pro vojenské a ex-vojenské muže a ženy. Navštivte HM Force Careers Zone, kde najdete další informace o poskytovaných službách.

Akreditace

Stupeň environmentálního managementu na GCU je akreditován CIWEM Chartered Institution of Water and Environmental Management a RICS Královská instituce autorizovaných inspektorů

Spojení s průmyslem

Tento program byl vyvinut tak, aby zajistil, že výukové moduly budou odrážet aktuální osvědčené postupy a uspokojit potřeby zaměstnavatelů. V důsledku toho jsou absolventi dobře vybaveni k tomu, aby získali naplnění a dobře placené zaměstnání po dokončení. Dohled nad praxí je nedílnou součástí programu.

Metody hodnocení

Různé způsoby hodnocení, včetně studijních činností a formálních zkoušek. Náš kurz environmentálního managementu přijal nový přístup k jednomu prvku posuzování studentů tím, že vyvíjí inovativní vertikální projekt. Neobvykle spolupracují naše první ročníky s našimi třetími roky, přičemž tato skupina působí jako projektoví manažeři. Tento přístup získal od našich externích zkoušejících, akreditačních orgánů a zaměstnavatelů, kteří uznávají, jak tento způsob hodnocení poskytuje svým studentům zkušenosti s reálnými zkušenostmi a dovednosti řízení projektů. Tradiční metody zkoušek, reportů a esejí, stejně jako časově omezený test, kde jsou naši studenti dána 72 hodin pro psaní série krátkých zpráv, se také používají.

Metody výuky

Klíčovým aspektem je výuka našich studentů Geografických informačních systémů po dobu čtyř let svého studia, které je rozvíjí v odborné uživatele softwarového systému. Díky znalosti dvou nejdůležitějších softwarových balíčků; ArcGIS, vedoucí postavení na trhu geografických informačních systémů a Idrisi, mají naši studenti jedinečnou specializaci v oblasti environmentálního managementu. Vybízíme naše studenty, aby se zabývali příležitostmi pro umístění doma iv zahraničí. Místní úřady aktivně vyhledávají naše studenty na pracovní příležitosti a budou umístěny v organizacích, jako je Scottish Power, Škótská agentura pro ochranu životního prostředí a SERCO, stejně jako místní úřady na západě Skotska, aby získali minimálně 16 týdnů. V zahraničí studenti druhého ročníku stráví týden s jedním z našich partnerů programu Erasmus na evropské univerzitě.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář přírodních zdrojů v ekonomice a politice
  • Las Cruces, Spojené státy americké
 • Bakalář přírodních věd v managementu environmentální bezpečnosti
  • Greenville, Spojené státy americké
 • BSc (vyznamenání) v environmentální vědě (environmentální management)
  • Online United Kingdom