Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of  Computing, Engineering and Built Environment Digitální design BSc (Hons) (vstup 3 rok)
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

Digitální design BSc (Hons) (vstup 3 rok)

Glasgow, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Vstup pouze pro rok 3

BSc Digital Design (Graphics) rozvíjí odborné dovednosti v oblasti tvorby vizuálů a grafiky pro digitální řešení, jako jsou webové a mobilní aplikace nebo pohybová grafika.

Tento program vás připraví na tvůrčí role v rozvíjejícím se digitálním průmyslu. Uskutečňováním projektů na bázi studia budete realizovat své ambice v oblasti designu pomocí průmyslového standardního designu a prototypového softwaru. Během celého programu získáte potřebné technologické dovednosti a uživatelské myšlení, které vám pomůže vytvořit digitální řešení pro různá média, včetně webových stránek, pohybové grafiky a mobilních aplikací.

Budete seznámeni s psychologií uživatelů a naučíte se používat techniky a dovednosti v uživatelské zkušenosti a designu uživatelského rozhraní, abyste vytvořili funkční a krásné digitální produkty. Dostanete také příležitost porozumět tomu, jak může mít design sociální dopad a naučit se aplikovat své schopnosti k řešení náročných problémů, kterým čelí dnešní společnost.

Program poskytuje příležitost spolupracovat s průmyslem a podniky na skutečných a / nebo simulovaných designových sděleních, které zajišťují, že se setkáte s kulturou, tempem a nároky průmyslu a jste dobře připraveni na zaměstnání.

Tvoje kariéra

Mezi vzrušující a rozmanité kariérní příležitosti absolventů tohoto kurzu jsou grafický návrhář, digitální návrhář, návrhář UX, návrhář UI, výzkumník UX, návrhář sociálních médií a návrhář grafického návrhu.

Co budete studovat

Rok 3

Grafika pohybu, technologie webového designu, uživatelská psychologie, návrh UI / UX, výzkumné dovednosti a odborné záležitosti a integrovaný projekt 3.

Rok 4

Projekt Vyznamenání, Kreativní praxe, Návrh změn, Průmyslová praxe a Portfolio.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 3

HND

HND s Bs v odstupňované jednotce v jednom z následujících: HND grafický design, HND digitální média, HND vizuální komunikace, HND grafický design pro tisk a nová média, HND vizuální komunikace

Portfolio

Očekává se, že všichni žadatelé předloží digitální portfolio, které posuzuje tvůrčí potenciál, motivaci a vhodnost programu. Portfolia mohou být zkrácená, aby umožnila pohovor z menšího počtu žádostí.

anglický jazyk

Studenti, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby drželi ekvivalent akademického testovacího skóre IELTS 6.0 bez prvku menšího než 5,5.

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím systému Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce 14. září 2018. Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Studovat v zahraničí

Studenti mají příležitost pro mezinárodní výměnu. Může se jednat o tříměsíční nebo roční studium v ​​jiné instituci, často u jednoho z našich evropských partnerů, kde jsou kurzy nabízeny v angličtině. V současné době studenti, kteří tuto možnost využívají, tak činí v 3. ročníku a získají kredity za svůj titul.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy