Keystone logo
George Fox University

George Fox University

George Fox University

Úvod

Být známý.

Náš slib: George Fox, bude znám každý student - osobně, akademicky a duchovně.

Je to naděje, každý student přivádí k vysoké školy zkušenosti. Být známý podle jména. Je třeba chápat, oceňují, povzbudil a povznesený. George Fox, být známý znamená, že profesoři a zaměstnanci spojují se studenty v autentickými způsoby - osobně, akademicky, duchovně - uznat, že jsme všichni přišli na toto místo z různých prostředí, životních zkušeností a sny do budoucna. Chcete-li být známý znamená, že studenti se učí nejen nové nápady, které sdílejí své vlastní. Chcete-li být známy prostředky, které se slyšet.

Když student cítí, jaké to je být známý tímto způsobem, stanou se inspirovat. A to je, když skutečná změna stane. Poznatek se pohybuje od mysli do srdce. Kariéra proměnit povolání. Víra promění v akci. A to je důvod, proč začneme s jednoduchým slib, že každý student bude známa.

celostátně uznávané

George Fox je známý celonárodně jako standout Christian University, a řadí se mezi top 10 v žebříčku Forbes Media "The Best nábožensky Affiliated škol." My se zařazují do US News & World Report jako první-tier regionální univerzity a Forbes souhlasně zařadí us mezi top křesťanských vysokých škol v národě.

akademicky přísné

Studenti George Fox vychutnat náročný vzdělávací program, který podporuje významné stipendium a žádost. Vysokoškolák a postgraduální studenti na stupně Richterovy Scholars Program, například provádět původní výzkum s Fakultní mentorů - zkoumat otázky, například léky na rakovinu prsu, vyšetřování diabetes na buněčné úrovni, nebo studují trauma a kognitivní vývoj. Jsme jedním z pouhých 11 vysokých škol, včetně Yale, Dartmouth, Cal Tech a University of Chicago, k účasti na tomto prestižním programu.

Student Zaostřeno

Fakulta a správcům navrhovat programy, které přivedou studenty nejprve s vědomím, že každý student má jiné cíle a potřeby. Z individuálního akademickým vedením k pokračující duchovní formace, fakulty mentoring a kariéry radil, celý vzdělávací proces George Fox je organizována kolem růstu a úspěchu našich studentů.

příbuzensky Navržen

Jako Kristus-střed univerzity zakořeněné v tradici přátel, George Fox je unikátně navržen tak, aby podporovaly smysluplné vztahy. Zná jejich profesory křestními jmény, a na oplátku, profesoři jsou záměrné o poznání své studenty na první jméno-bázi. George Fox, věříme, že transformační učení začíná s holistickým, autentickými vztahy - a dělat tyto typy připojení prioritou je to, co nás odlišuje.

příležitost Rich

George Fox poskytuje zdroje národní univerzity a přístup k příležitostem, že pouze menší Univerzita může poskytnout. Vysokoškolák a postgraduální studenti podílet se na život-měnící zkušeností, jako jsou výzkumné projekty fakulty-tréninku, stáže a studium v ​​zahraničí programy. Možnosti jsou různé. Zde se student může hrát ve hře, soutěžit v kolektivních sportech NCAA Division III, zpívat ve sboru, a dokonce vést studentský klub. Naše menší velikost znamená velké příležitosti.

víra Infused

Víra prostupuje každý aspekt vzdělávací zkušenosti na George Fox. Fakulta a administrátoři, kteří jsou všichni vyznávající křesťané jsou určeny k integraci víru a učení, a jsou vášnivý pomáhá studentům plnit své odborné povolání. Studenti získají hlubší porozumění Boží v souvislosti s kristocentrické komunita zaměřená na milujícího Boha a lidi a naučit se, jak víra může vyvinout celé osoby, které se staly nesplacené profesionály.

Service Minded

George Fox bere vážně výzvu Ježíše Krista, aby agenty lásky a usmíření ve světě. Studenti se školní sponzorovaných služeb výlety do různých cross-kulturní prostředí, jako jsou Dream Center v Los Angeles, Makahů národa ve Washingtonu, nebo Svazijsku pro pomoc obětem AIDS. Některé programy, jako je strojírenství, integrovat službu do osnov. Každý pád, univerzitní kampus uzavře pro naše roční Sloužit den a pošle více než 2000 studenty, profesory a pracovníky, aby dobrovolně v komunitě.

globálně Zabývají

Od svého založení, George Fox povzbudil své studenty hledat způsoby, jak jejich víra relevantní ve světě. Náš závazek na dosah, studium v ​​zahraničí a řešení otázek sociální spravedlnosti našeho den pomohl vytvořit vzdělávací prostředí, které klade důraz na globální povědomí a zapojení. George Fox je zařazen US News & World Report mezi top 60 z asi 1800 akreditovaných vysokých škol a univerzit v národě pro procento studentů studujících v zahraničí. Absolventa a servisní výlety i nadále řešit složité sociální spravedlnosti obavy v Africe, Indii, Brazílii, na Ukrajině av Rumunsku.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Otázky