Keystone logo
George Mason University Bakalář přírodních věd v oboru počítačové inženýrství
George Mason University

Bakalář přírodních věd v oboru počítačové inženýrství

Fairfax, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

01 Jun 2024*

Aug 2024

USD 4 897 / per semester **

Na kampusu

* pro mezinárodního studenta | Domácí student je 1. února

** prezenční státní výuka (12–15 kreditů); 16 980 USD - výuka mimo stát na plný úvazek (12-15 kreditů); 1 803 USD - povinný studentský poplatek

Úvod

Oblast počítačového inženýrství lze popsat jako směs elektrotechniky a informatiky. Jedná se o amalgám orientace na počítačový hardware elektrotechnického programu a operačních systémů a jazyků programu informatiky. Počítačoví inženýři se zabývají výzkumem, vývojem, návrhem, výrobou a provozem široké škály digitálních systémů, od integrovaných obvodů po počítačové systémy a rozsáhlé počítačové sítě.

Třídy na katedře jsou vyučovány zkušenými učiteli, kteří byli uznáni místně, celostátně i mezinárodně za svou excelenci ve výzkumu a výuce. Bylo jim uděleno více než 35 patentů a mají aktivní výzkumné granty ve výši 7 milionů USD. Mnoho z nich také získalo prestižní ocenění za výzkum a výuku a řada z nich je zvolena za členy profesních organizací, jako je IEEE.

Studenti získávají praktické zkušenosti ve virtuálním i fyzickém prostoru v četných laboratořích v budově školy. Dvousemestrální projekt seniorního designu je jedním z vrcholů programu počítačového inženýrství. Některé nedávné projekty zahrnovaly hasicí přístroj, který používá zvuk k hašení požárů, dálkově ovládaný robot, který je dostatečně malý a obratný, aby se dostal do míst příliš malých nebo nebezpečných pro lidi, a bezpilotní vzdušný systém, který může provádět pátrací a záchranné operace.

Pro studenty je k dispozici vedoucí designová laboratoř, kde mohou navrhnout a postavit funkční prototyp elektronického zařízení nebo systému. Některá zařízení nalezená v této laboratoři zahrnují stroje používané pro prototypování PCB, 3D tisk a řezací nástroje založené na laseru.

Pracovní příležitosti existují v inženýrském designu a vývoji, jako je společný návrh a integrace hardwaru/softwaru, programování vestavěných systémů, vývoj mobilních systémů a aplikací, návrh robotů a dronů a cloud a big data computing. Mezi další příležitosti patří inženýrský management, poradenství, technický prodej a patentové právo. Program poskytuje silnou přípravu na postgraduální studium.

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

O Škole

Otázky