Keystone logo
George Mason University Bakalář umění v divadle
George Mason University

Bakalář umění v divadle

Fairfax, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

01 Jun 2024*

Aug 2024

USD 4 897 / per semester **

Na kampusu

* pro mezinárodního studenta | Domácí student je 1. února

** prezenční státní výuka (12–15 kreditů); 16 980 USD - výuka mimo stát na plný úvazek (12-15 kreditů); 1 803 USD - povinný studentský poplatek

Úvod

Naše fakulta pracujících profesionálů věří, že praktický výcvik a praktické zkušenosti v kombinaci se šíří a náročností studia svobodných umění nabízejí našim absolventům tu nejlepší individualizovanou přípravu na život v divadle.

V Mason School of Theatre přijímáme univerzální vyjádření ducha pomocí historických i současných školení v divadelním umění. Poskytujeme příležitosti ke spolupráci při živé produkci, nových dílech a nových médiích, protože připravujeme naše studenty na složitou a náročnou budoucnost, bez ohledu na to, kam je jejich školení zavede.

Titul BA zdůrazňuje šíři vzdělání svobodných umění ve víře, že takové studium v kombinaci se seriózním praktickým výcvikem a zkušenostmi nabízí nejlepší přípravu na život v divadle a na obrazovce.

Studenti dotvářejí divadelní jádro. Pro organizaci své pokročilé práce v rámci hlavního oboru si studenti volí studijní kurz ze čtyř koncentrací:

  • Výkon
  • Designové a technické divadlo
  • Divadelní výchova pro divadelní umění PK-12
  • Divadelní studia

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

O Škole

Otázky