Keystone logo
Georgetown University Qatar

Georgetown University Qatar

Georgetown University Qatar

Úvod

O univerzitě v Georgetownu v Kataru

Georgetownská univerzita v Kataru (GU-Q) je dodatečné umístění Georgetown University, se sídlem ve vzdělávacím městě v Dauhá. Univerzita nabízí čtyřletý vysokoškolský program v mezinárodních záležitostech vedoucí k získání titulu Bachelor of Science in Foreign Service (BSFS). Studenti mají možnost vybrat jednu ze čtyř velkých a jednu ze tří certifikátů.

GU-Q také poskytuje řadu příležitostí výkonného a profesionálního vzdělávání a slouží jako místo pobytu pro program Emergency and Disaster Management na Georgetown University School of Continuing Studies.

Univerzita v Georgetownu

Společnost byla založena v roce 1789. Georgetownská univerzita se skládá z živé komunity výjimečných studentů, schopností, absolventů a odborníků, kteří se zabývají aplikací výzkumu, stipendia, víry a služeb v reálném světě.

Mise

Georgetownská univerzita v Kataru (GU-Q) se věnuje plnění poslání Georgetown University na podporu intelektuálního, etického a duchovního porozumění prostřednictvím vážného a trvalého diskurzu mezi lidmi různých náboženství, kultur a víry. Zřizuje tento duch univerzity, Georgetown je Qatar kampus zaujme vzdělání, výzkum a služby, aby pokročilé znalosti a poskytnout studentům a společenství s holistickou vzdělávací zkušeností, která produkuje globální občany oddaný službě lidstva. Ukazujeme hodnoty Georgetown University; usilovat o budování pověsti světové úrovně školy zahraniční služby Edmund A. Walsh; a pracovat s naším partnerem, Qatar Foundation, ve snaze dosáhnout Qatar National Vision 2030 a pomoci rozvíjet znalostní ekonomiku Kataru.

Vidění

Naše vize je uznávána jako přední akademická instituce pro mezinárodní záležitosti na Blízkém východě tím, že demonstruje neochvějnou excelenci ve výuce, výzkumu a dosahu komunity.

Proč Katar

Katar, požehnaný jedním z nejvyšších čísel HDP na obyvatele na světě, leží na křižovatce východu a západu. Moderní prosperující země v srdci Blízkého východu s ambiciózní rozvojovou vizí nabízí vysoký životní standard s vynikajícími zařízeními, moderní infrastrukturou a kombinací místní a kosmopolitní kultury. Katar se stal centrem regionálních a globálních sítí a setkání v mezinárodní diplomacii, energetice, financích a ekonomice, médiích a sportu.

Tím přichází spousta kulturních, intelektuálních a uměleckých událostí a míst - včetně takových ikonických budov, jako je muzeum islámského umění, které navrhl IM Pei. Země nabízí bezpečné a rodinné prostředí a je skvělým místem pro život, studium a práci. Jeho centrální poloha je také ideálním místem pro poznávání asijských, afrických a evropských destinací. Přímé lety spojují Doha s městy po celém světě.

Akreditace

Georgetownská univerzita je akreditována Střední komisí pro vysokou školu, institucionální akreditační agenturou uznávanou ministrem školství USA a Radou pro akreditaci vysokého školství. Oblast Středních států zahrnuje okresy Columbia, Delaware, Maryland, New Jersey, New York, Pennsylvania, Puerto Rico a Americké Panenské ostrovy.

Univerzitní kampus Georgetown University v Qataru je dalším místem pro univerzitu ve Washingtonu, DC. Akademické programy nabízené v Kataru jsou akreditovány Komisí pro střední školy v oblasti vysokoškolského vzdělávání a uznávány místními orgány ve státě Katar.

Univerzita úspěšně dokončila svou revizi akreditace na jaře roku 2012. Tento proces probíhá každých 10 let a vztahuje se na celou univerzitu.

Místa

  • Doha

    Education City | P.O. Box 23689, , Doha

Otázky