Keystone logo
© Global Business School
Global Banking School

Global Banking School

Global Banking School

Úvod

GBS je poskytovatel vysokoškolského vzdělávání, který nabízí řadu oborově relevantních kurzů v osmi kampusech v Londýně, Manchesteru, Birminghamu, Leedsu a jinde.

Ve spolupráci s několika předními poskytovateli vysokoškolského vzdělávání ve Spojeném království poskytujeme odborné, vysokoškolské a postgraduální programy v oblasti financí, účetnictví, obchodu, cestovního ruchu, zdravotnictví a dalších.

Naším cílem je pomáhat našim studentům prospívat na dnešním konkurenčním trhu práce, nabízet vynikající spojení se zaměstnavateli a zaměření na individuální akademické a kariérní poradenství kromě našich specializovaných kurzů.

Zaujímáme inkluzivní přístup k náboru studentů s cílem rozšířit přístup k vysokoškolskému vzdělání mezi skupiny, které jsou v současné době v tomto sektoru nedostatečně zastoupeny.

Jsme schváleným institutem v kanceláři pro studentský rejstřík a byli přezkoumáni a schváleni Agenturou pro zajišťování kvality.

Vlastnosti kampusu

V areálu GBS Greenford a jeho okolí

Náš kampus v Greenfordu je úžasné zařízení v západním Londýně, poblíž ikonického londýnského stadionu Wembley. Díky pohodlným dopravním spojením, kterými můžete prozkoumat City of London, můžete najít klid na hektarech krásné zeleně a zároveň si užívat rušnou atmosféru jednoho z nejzajímavějších měst Spojeného království. Areál Greenford je naše globální ústředí a přináší místní komunitě a ekonomice mnoho nových příležitostí.

Greenford se nachází v londýnské čtvrti Ealing a má veškeré kouzlo, které byste očekávali od centra malého města se silným komunitním étosem. Když studenti nestudují, je tu spousta práce s výběrem místních parků, sportovních zařízení a rušného centra města s dobrým výběrem barů a restaurací.

S ikonickými památkami, jako je stadion Wembley v blízkosti, je kampus Greenford perfektním místem pro ty, kteří chtějí studovat v malé komunitě s velkým městem na dosah ruky.

Vlastnosti a vybavení

S 1 000 studenty, kteří studují v našem kampusu v Greenfordu, se připojíte k inkluzivní komunitě ambiciózních, stejně smýšlejících lidí, kteří se věnují zlepšování svých budoucích kariérních vyhlídek. Můžete očekávat, že nejmodernější zařízení vylepší vaši vzdělávací zkušenost, vyvážené s rekreačními prostory, abyste si užili komunitu a rozšiřovali svou síť.

    Místa

    • Greenford

      891 Greenford Road Greenford London, UB6 0HE, Greenford

      Otázky