We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Global Humanistic University

Global Humanistic University

Global Humanistic University

Úvod

Rada pro licencování vysokoškolského vzdělávání (HELB), Ministerstvo školství, vláda Anguilla uděluje GHU AI licenci k působení v Anguille jako soukromá univerzita s udělovací pravomocí bakalářských, magisterských a doktorských titulů v oborech Business Administration, Finance, a právo.

GHU AI je akreditována Národní akreditační agenturou - AAC a Akreditační rada pro& programy obchodních škol - ACBSP z USA.

GHU je soukromým poskytovatelem online studijních programů na částečný úvazek s hlavními kancelářemi v Anguille. Naší vizí je poskytovat přístup k inovativním, výuka a učení založené na výzkumu všem, kteří mohou mít prospěch. Naším cílem je pozitivně ovlivňovat životy našich studentů a zaměstnanců a přispívat k sektoru vysokoškolského vzdělávání na ostrově Curacao i v širším mezinárodním společenství.

GHU se zavázala dodržovat zásady rovnosti, příležitost, a rozmanitost. Usilujeme o podporu širokého přístupu a začlenění tím, že nabízíme možnosti online distančního vzdělávání a flexibilní studijní režimy, které našim studentům poskytují příležitost zlepšit jejich kvalifikaci během práce a pokračovat v kariéře. Instituce se považuje především za partnera pro podnikání. GHU nabízí doktorské programy, stejně jako - prostřednictvím akademických partnerství po celém světě - magisterské a bakalářské programy. Výukový jazyk používaný v programech je rodným jazykem příslušného akademického partnera. Pro magisterské a bakalářské programy, GHU nyní aktivně hledá zavedené a renomované partnery po celém světě.

Doktorské programy budou k dispozici také v rodném jazyce většiny studentů. Za tímto účelem má GHU více než 120 poradců a profesorů ve více než 40 zemích hovořících kombinací 20 jazyků.

GHU bude poctěno přivítat akademické partnery, poradci, a studenti po celém světě.

Pro krátké video úvod do GHU, klikněte prosím na následující odkaz:

href=" https://youtu.be/ShwORRmTVP0

Vize

Jako globální univerzita Global Humanistic University(GHU) se nachází v Karibiku, bude domovem tisíce studentů prostřednictvím distančního vzdělávání. Vysokoškolské vzdělávání má velký potenciál jako spojení mezi univerzitami a společností prostřednictvím distančního vzdělávání. Cílem je transformační cesty, posílení postavení našich studentů nástroji, atributy, a příležitosti proměnit jejich potenciál v úspěch.

Dnes studenti vyrostli ve světě, kde jsou sdíleny informace, a interakce probíhá snadno přes internet. Potenciál sdílení informací změnil výzkum, a vytvořil příležitosti pro nové způsoby spolupráce, často označované jako otevřená věda nebo otevřený výzkum. Mezi takové postupy patří sdílení údajů a návrhů před zveřejněním, otevřené notebooky, a otevřený přístup k publikacím. Nové generace studentů budou stále více obeznámeny s modely kombinovaného učení s online obsahem. Tím se zvýší nové možnosti akademického dialogu a online učení s vlastním vedením zvýší schopnosti a nezávislost absolventů. Studenti si užívají mobilitu mezi různými sektory ekonomiky prostřednictvím stáží nebo programů HE se společnostmi ze soukromého sektoru.

Jsme globální univerzita a stejně jako náš domov, Willemstad/Curacao odráží svou rozmanitost a sdílí svůj internacionalismus, od různých kultur a komunit našeho studenta až po naše akademické partnery v Karibiku, Jižní Americe a po celém světě.

Program se vyučuje ve vašem rodném jazyce.

Žebříčky

Ohlasy studentů

Místa

  • The Valley

    The Valley AI - 2640, Anguilla, 2640, The Valley

    Otázky