Keystone logo
Goldsmiths, University of London BA v dramatu a divadla Arts BA (Hons)
Goldsmiths, University of London

BA v dramatu a divadla Arts BA (Hons)

London, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

GBP 9 250 / per year

Na kampusu

Úvod

BA v dramatu a divadla Arts BA (Hons)

&nbsp

Tento stupeň odráží různorodost a vzrušení předmětu v novém tisíciletí, a dává vám možnost podívat se na teorie a praxe výkonu v celé řadě médií.

&nbsp

Naše akademičtí pracovníci jsou aktivní a angažované vědci a tvůrci divadelní práci. V roce 2008 cvičení pro výzkum hodnocení Ústav pro studium divadla a výkonnosti zaznamenal velmi, s 65% naší produkce publikované jmenovitém v nejvyšších dvou kategoriích. Žadatelé s GCE A-levels v uměleckých předmětů, jako je angličtina, dějepis a jazyky, drama a divadelní vědy jsou vítány, ale jsme také zájem těch, s jinými předměty nebo doplňkové zkušeností.

&nbsp

&nbsp

Co budete studovat


Náš výrazný důraz na výkon a výrobní práce, v podněcování atmosférou zaměstnanců s různými výzkumnými zájmy a naše umístění v centru Londýna 's výkon kultury, neznamená, že můžeme nabídnout inovativní osnovy, která zkoumá nové přístupy k dramatu a výkonu .

&nbsp

Stupeň vás provede řadou studia včetně: vytváření divadla, fyzické vyšetřování a reflexi, způsoby provedení, v blízkosti analýza výkonnosti a psaný text, naučit se, jak studovat historii divadla v celé řadě kultur, akvizice základních technických dovedností, pochopení toho, jak výkon ovlivňuje publikum, divadlo, studio a site-specific praxe a schopnost definovat a kritika toho, co spadá do širokého pojmu výkon ".

&nbsp

Kromě získání znalostí o těchto obecných ploch, máte příležitost k rozvoji odborné zaměření, zahrnuje např. divadelní představení, fyzické postupů, navrhování, dramaturgie, scénografie, správa, řízení, psaní, digitální a technické dovednosti. Po základní osnovy v prvním roce, program vás provede spirály učebních osnov, v nichž jsou zvýšené možnosti na výběr. Ve své třetí rok si výzkumu a psát delší (8,000 slov) disertační práci na téma dle vlastního výběru, který je pod dohledem odborné zaměstnance, společně s vaší poslední rok divadle dělat cvičení, ve kterém si můžete vybrat mezi oběma divadla a živé umění postupů .

&nbsp

Od svého druhého roku jste navíc podporován mimoškolní osobní a profesní rozvoj programu.Na všech úrovních, stupeň podporuje studenta zaměřeného učení, nezávislé myšlení a iniciativu a spolupráci dovednosti a schopnost vytvářet a dodávat nápady v artikulovanou a uspořádaně.

&nbsp

Tímto způsobem se rozvíjet znalosti a dovednosti, které tvoří vysokoškolské vzdělání, ale také spolupracovat s více specializované odborné přípravy v rámci širšího programu. Jako výsledek, ačkoli někteří používají jako stupeň vzdělání pro práci v oblasti divadelního umění, náš důraz na vytváření kvalifikované mysl kvalifikuje všechny naše studenty pro širokou škálu kariéry.

&nbsp

&nbsp

Posouzení


Představení, výrobní procesy, eseje, skupinové projekty, disertační a časové zkoušky.

O Škole

Chat with students

Otázky