Keystone logo
Graceland University Bakalář umění v oboru financí
Graceland University

Bakalář umění v oboru financí

Lamoni, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Aug 2024

USD 19 950 *

Smíšené, Na kampusu

* školné 2024-25

Úvod

Jako finanční profesionál budete hrát klíčovou roli při vedení a ovlivňování obchodních rozhodnutí. Vaše odborné znalosti v oblasti finanční analýzy, hodnocení rizik a strategického plánování jsou klíčem k tomu, abyste pomohli utvářet důležitá rozhodnutí, která přispívají k úspěchu organizací. Alternativně, s obchodním titulem v oblasti financí, můžete pokračovat v kariéře jako finanční plánovač. Vaše znalosti finančních trhů a investic vám umožní pomoci klientům orientovat se ve finančních rozhodnutích a dosáhnout jejich vlastních finančních cílů.

Finanční obor Graceland je postaven na kurzech financí, ekonomie, matematiky a účetnictví, které vám poskytnou silné kvantitativní, kritické a analytické myšlení. Na základě těchto základních znalostí budete vybaveni finančním obsahem zaměřeným na kariéru a oborem, který obsahuje zkušenostní a simulační učení založené na profesionálním etickém kodexu.

Proč si vybrat titul v oboru finance na Graceland?

Finanční obor Graceland je navržen tak, aby doplňoval další obory související s podnikáním, což umožňuje bezproblémové dvojité nebo dokonce trojité obory, které poskytují vyšší stupeň specializace a přípravy na nejoblíbenější zaměstnání v moderním obchodním světě. Kurikulum finančního hlavního programu je postaveno na základním principu přípravy studentů na to, aby byli společensky uvědomělí a připraveni zahájit kariéru, která učiní svět lepším místem.

Účastí v Graceland University Investment Club vám poskytneme příležitosti zdokonalit své dovednosti. Prostředí pro spolupráci v Graceland nabízí studentům úzké pracovní vztahy s jejich vrstevníky a profesory, posílené vysoce angažovanou základnou absolventů, která nabízí přístup a schopnost vybudovat silnou profesní síť.

Přijímací řízení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky