Keystone logo
Greensboro College

Greensboro College

Greensboro College

Úvod

Greensboro College umožňuje studentům definovat jejich individuální cesty k životu naplnění, úspěchu a dopadu.

A po více než 180 letech stále nacházíme nové způsoby, jak posílit a pomoci studentům dělat totéž.

Výuka svobodného umění, která studenty učí efektivně zpracovávat informace, kriticky myslet a efektivně komunikovat, je připravuje na úspěšnou kariéru a smysluplný život jako angažovaní občané schopní vést pozitivní změny ve svých komunitách i mimo ně.

V našich studentech vidíme úžasný potenciál, často dříve, než ho sami uvidí. V Greensboro se budete cítit povzbuzeni a zmocněni k tomu, abyste vystupňovali a usilovali o pozice, které jste nikdy nepovažovali za možné.

Každý student má jedinečné silné stránky, schopnosti a potřeby. Jsme tu, abychom ve vás dostali to nejlepší. To znamená pochopit, jak se nejlépe učíte, a přizpůsobit tomu své vzdělání.

Jen pár kroků od kampusu můžete nakupovat, jíst ve skvělých restauracích, chytat živou hudbu, prozkoumávat umění, navštěvovat profesionální sportovní hru a užívat si poskakujícího nočního života v centru města Greensboro.

Naši studenti, učitelé a zaměstnanci mají dlouhou a silnou historii služby našemu kampusu a okolní komunitě. Od pěstování zeleniny v naší školní zahradě až po misijní práci prostřednictvím našeho servisního programu Village 401 - budete mít mnoho příležitostí stát se součástí něčeho většího než jste vy.

Inspirováni hodnotami církve žijeme a učíme se podle filozofie „Otevřená srdce. Otevřená mysl. Otevřít dveře." Hrdě vítáme všechny lidi bez omezení a poskytujeme ucelené vzdělání, které studentům umožňuje svobodně myslet a věrně žít.

Místa

  • Greensboro

    West Market Street,815, 27401, Greensboro

    Otázky