Keystone logo
Greenside Design Center College of Design

Greenside Design Center College of Design

Greenside Design Center College of Design

Úvod

Greenside Design Center je mezinárodně uznávaná odborná vysoká škola designu zaměřená na podporu kreativních a inovativních myslitelů. Naše filozofie je založena na tom, že jsme se liší designem, abychom vyškolili absolventy, aby přinesli nové nápady a nové myšlení při navrhování úkolů.

GDC nabízí řadu diplomů, diplomů a vyšších certifikátů v různých designových oborech, včetně grafického designu, multimediálního designu a interiérového designu.

• Každý z našich programů je srovnáván s místními a mezinárodními standardy, aby bylo zajištěno, že každý student obdrží nejvyšší úroveň vzdělání v oblasti designu.

• Naše učební osnovy jsou modelovány podle scénářů na pracovišti, abychom studentům poskytli praktické pochopení toho, jak mohou své dovednosti využít v reálném světě.

• Studenti mají přístup k lektorům, zdrojům a nejnovějšímu softwaru, který jim pomůže splnit jejich požadavky na kurz a zdokonalit jejich dovednosti.

CO NABÍZÍME:

• Kurzy grafického designu pro vizuální komunikátory, kteří se zajímají o osvojení principů dobrého designu a vytváření krásných vizuálních kompozic.

• Kurzy multimediálního designu pro technicky zdatné jednotlivce připravené spojit své designové nápady s digitálním světem.

• Kurzy interiérového designu pro ty, kteří uvažují ve třech dimenzích a vytvářejí prostory, které pozitivně ovlivňují každodenní život.

Greenside Design Center se zavazuje poskytovat studentům ty nejlepší zdroje pro jejich designovou cestu. Vyberte si nás ještě dnes a začněte s tím vaším a uvidíte, proč se lišíme designem.

Místa

  • Randburg

    Greenway,118, 2193, Randburg

    Otázky