Keystone logo
Haarlem Campus

Haarlem Campus

Haarlem Campus

Vlastnosti kampusu

Výjimečná zkušenost s bydlením a učením

Studium v bývalé věznici.

Terén bývalé věznice Cupola se proměnil v univerzitní kampus: moderní a špičkové výukové prostředí s učebnami, laboratorním zařízením, pracovními a zasedacími prostory, start-up inkubátorem, filmovým divadlem a kavárnou Cupola. ikonická historická památka.

Blízkost centra města a zelené plíce kolem kopule, vybavené slunečnými terasami, 240 studentskými studii, supermarketem a centrem „zelené mobility“, doplňuje ekosystém budovy a zve studenty k prodlení a prozkoumání.

Budete se cítit nabití energií, když vstoupíte do historické budovy přeměněné na think-tank plný inovátorů, výzkumníků a pokrokových myslitelů, kteří se setkávají, aby vytvořili nápady formující budoucnost.

Život v kampusu v celé své kráse

Náš kampus v Haarlemu je mnohem víc než jen kombinace učení, práce a života. Haarlem Campus představuje komunitu, která nabízí spoustu prostoru pro spolupráci a výměnu.

Networking a akce

Četné akce, volnočasové aktivity a zařízení, stejně jako společné projekty v kampusu, zaručují sociální sítě a možnosti setkávání, které podpoří naše studenty při budování větší sítě mimo třídu.

Živá a bezpečná lokalita v centru města

Krátké vzdálenosti v rámci kampusu a do centra města Haarlem doplňují slibný ekosystém poskytující vysoký stupeň bezpečí, rodinné prostředí a také místo setkávání pro vzdělávání a výzkum, znalostní instituce, podniky a město.

Bydlení a zelená mobilita

Kopule a její okolí nabízí jedinečnou kombinaci bydlení a studia v rámci společných i individuálních podnikatelských a zábavních služeb. Krátké vzdálenosti v kampusu i půjčovna kol podporují nekomplikovanou a zelenou pohyb.

Cyklistická vzdálenost od moře

Dvě z nejznámějších pláží Nizozemska jsou snadno dosažitelné na kole nebo do 25 minut jízdy autobusem z centra města Haarlem.

Zandvoort & Bloemendaal jsou obklopeny divokými dunami a každé léto teploty vystoupají až na 32 stupňů, což přitahuje stovky nizozemských místních obyvatel z celé země.

Je to ideální místo pro každého, kdo potřebuje čerstvý vzduch, změnu perspektivy a načerpání nové energie a kreativity.

Město Haarlem

Náš kampus se nachází v Haarlemu, městě s pozoruhodnou historií se skvělou kulturou, kavárnami, obchody, restauracemi a nočním životem. Kromě toho je domov některých nejlepších nizozemských muzeí a světově proslulého umění pravidelně voleno jako jedno z nejlepších měst pro nakupování v zemi. Jeho vlastní pulzující pulz, vytvořený historickými vodními toky, dlážděnými ulicemi a starobylými budovami, poskytuje nefalšovanou inspiraci a prvotřídní zábavu.

Kromě toho kulturní kouzlo historického města, jeho blízkost a často jezdící vlaky do Amsterdamu nabízejí prostor pro ekonomické inovace i podnikatelské vize. Cestu do Haarlemu si našly zejména podniky v rozvíjejících se odvětvích, včetně mladých digitálních podniků, kreativní výroby, oběhového hospodářství a věd o živé přírodě a zdraví, a vytvořily centrum pro vysoce vzdělané odborníky a podnikatele.

Jen co by kamenem dohodil od Amsterdamu

Život v Haarlemu má řadu výhod.

Město uchvátí krásnými kanály, živou komunitou a plážemi hned za rohem. Další rozhodující výhodou Haarlemu je jeho blízkost k srdci Nizozemska – Amsterdamu.

Do hlavního města Nizozemska se za 11 minut jízdy vlakem dostanete až 148krát denně a poskytuje přístup k ikonickým památkám, hluboké kultuře a krásným scenériím.

Připravte se na to, abyste byli schopni vést a organizovat udržitelné a inkluzivní procesy lidských zdrojů, doplňovat analýzu dat v oblasti marketingu a služeb zákazníkům a podporovat strategičtější operace řízení změn.

    Místa

    • Haarlem

      Koepelplein,1C, 2031 EL, Haarlem

    Otázky