Keystone logo
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Úvod

Vítejte v HAMK

Jsme tým přibližně 9 000 lidí, kteří utvářejí budoucnost bioekonomiky, zdraví, vzdělávání, obchodu, designu a technologií. Naše přítomnost pokrývá sedm kampusů, online a mezinárodně. Našim studentům, zaměstnancům a partnerům poskytujeme výjimečné nástroje a prostředí, aby mohli společně pracovat a spolupracovat na provádění užitečných akcí.

HAMK se nachází v jižním Finsku. Naše dlouhá historie sahající až do roku 1840 nám umožnila stát se konkurenceschopnou moderní univerzitou s mezinárodně uznávanou kvalitou výuky.

Mezinárodní univerzita

Vítáme studenty z celého světa. Máme více než 850 zahraničních studentů z více než 70 zemí, abychom obohatili mezinárodní prostředí HAMK . Nabízíme globální prostředí, kde se studenti setkávají s různými kulturními pohledy a získávají mezinárodní kontakty, kterých si zaměstnavatelé po celém světě cení.

Studium s HAMK

Jsme nadšeni, že vám můžeme nabídnout 11 studijních programů v oblastech strojírenství, obchodu, IT, designu, zemědělství a lesnictví. Díky široké škále dostupných specializací máte moc utvářet svou budoucnost a maximálně využít své jedinečné přednosti a touhy.

V HAMK věříme v dynamický přístup ke vzdělávání. Naše studie hladce propojují teorii, praxi a spojení z reálného světa, což zajišťuje, že nejen získáte znalosti, ale také rozvinete praktické dovednosti a hluboké porozumění pracovnímu životu ve vašem oboru. V době, kdy absolvujete, budete vybaveni nejen titulem, ale také dovednostmi, postřehy a cennými kontakty, které vás poženou k úspěšné kariéře.

Během studia budete mít příležitost dokončit projekty pro skutečné společnosti, což vám umožní uplatnit své dovednosti v praxi stejně jako v profesionálním prostředí. Tato praktická, prakticky orientovaná studia, kterými jsou univerzity aplikovaných věd proslulé, jsou přínosem pro vás i pro průmyslová odvětví, kterých budete součástí.

Jsme hrdí na to, že máme 4 výzkumné jednotky, které úzce spolupracují s našimi zahraničními studenty na různých podmanivých projektech a úkolech. Tato spolupráce otevírá dveře nekonečným možnostem a obohacuje vaši zkušenost s učením.

Takže se připravte na vzrušující cestu v HAMK ! Jsme odhodláni zmocnit vás na každém kroku!

Systém kvality HAMK

Systémy kvality finských vysokých škol systematicky kontroluje Finské centrum pro hodnocení vzdělávání. Na základě hodnocení auditorského týmu byla HAMK vůbec první vysokoškolskou institucí ve Finsku, která získala úroveň „vynikající“ pro vzdělávání v oblasti hodnocení.

Nezapomeňte nás sledovat na Snapchatu a také na Instagramu, Facebooku a TikToK

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Univerzita aplikovaných věd Häme

TikTok: hamk_uas

Místa

 • Hämeenlinna

  Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Riihimäki

   Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

   • Valkeakoski

    Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

    • Forssa

     Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

     • Mustiala

      Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

      • Evo

       Saarelantie 1, 16970, Evo

       Otázky