Keystone logo
Hampton University Bakalářský titul v oboru divadelní umění (divadelní představení)
Hampton University

Bakalářský titul v oboru divadelní umění (divadelní představení)

Hampton, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 26 198

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Stůjte ve světle reflektorů a nechte slyšet svůj hlas! S titulem BA v divadelním představení dostanete od profesionálů z oboru pokyny, jak nechat své vnitřní světlo zářit. Široká škála kurzů závisí spíše na vašem úsilí na jevišti i ve třídě. Naučte se budovat své znalosti a přitom dělat to, co máte rádi, s titulem v oboru divadelní představení!

Studentům, kteří dokončí bakalářský titul v oboru divadlo s důrazem na technické divadlo, je poskytována nejlepší dostupná příprava pro provozování divadelního řemesla. Zápis do technické oblasti divadelního umění je navržen tak, aby studentům poskytl zkušenosti a školení v oblasti divadelního managementu, produkce a organizace. Ti studenti se zájmy a schopnostmi v oblasti režie, projektování, konstrukce, managementu a psaní her najdou příležitosti k vyjádření a růstu.

Divadelní program nabízí studentům příležitost k rozsáhlé a individuální výuce. Studenti získají personalizovanou výuku o nejmodernějším vybavení v naší plně vybavené prodejně kostýmů, scénografii a otočné scéně Malé divadlo. V produkční organizaci katedry, Hampton Players and Company, studenti získávají zkušenosti ve všech aspektech divadla, od operací pokladen až po stavbu kulis. Fakulta a studenti v divadelním programu jsou členy a účastní se setkání na Southeastern Theatre Conference, National Association for Dramatics and Speech Arts, Virginia Theatre Association, American Theatre in Higher Education a United States Institute for Technical Theatre.

Příležitosti ke studiu v zahraničí

Katedra hudby a múzických umění má za sebou historii cestování do zahraničí od počátku 20. století. Pod vedením Roberta Nathaniela Detta, který sloužil v Hamptonu v letech 1913 až 1932 a zasloužil se o založení katedry hudby a múzických umění a byl ředitelem univerzitního sboru, studenti katedry cestovali a vystupovali po celé Evropě. V nedávné době byl Marching Band hostem v Tegucigalpě v Hondurasu. Univerzitní sbor byl hostujícím umělcem v Medellínu v Kolumbii. Katedra hudby a múzických umění reaguje na příležitosti cestování do zahraničí, které našim studentům poskytují růst a expozici.

Naposledy skupina The Marching Force vystoupila ve Vatikánu v Římě v Itálii na novoročním průvodu v roce 2021. The Marching Force také vystoupili v roce 2020 v Honda Battle of the Bands v Atlantě, GA a v Macy's Thanks Giving Day Parade v roce 2021! Síla plánuje rozšířit své mezinárodní cesty, když se dívá do Francie a Anglie.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky

Podobné kurzy