Keystone logo
Hampton University Bakalářský titul v oboru divadelní umění (technické divadlo)
Hampton University

Bakalářský titul v oboru divadelní umění (technické divadlo)

Hampton, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 26 198

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Navrhni to, postav to, zapal to! Připravte se na scénu a připravte se na dnešní večer! S titulem BA v technickém divadle se stanete profesionální oporou, která zajistí pokračování představení. V zákulisí a praktické práci s produkcí kampusu se naučíte navrhovat jeviště.

Studentům, kteří absolvují bakalářský titul v oboru divadlo s důrazem na performance, je poskytována nejlepší dostupná příprava na provozování divadelního řemesla. Zápis do oblasti divadelních umění je navržen tak, aby studentům poskytl zkušenosti a školení v různých technikách představení, stejně jako vedení divadla, produkci a organizaci, aby si prohloubili porozumění celému oboru a učinili je všestrannějšími. Ti studenti se zájmy a schopnostmi v herectví najdou příležitosti k vyjádření a růstu.

Divadelní program nabízí studentům příležitost k rozsáhlé a individuální výuce. Studenti získají personalizovanou výuku na jediném rotujícím jevišti v oblasti Hampton Road. Produkční organizace oddělení, Hampton Players and Company, produkuje tři až čtyři hry nebo muzikály každou sezónu. Fakulta a studenti v divadelním programu jsou členy a účastní se setkání na Southeastern Theatre Conference, National Association for Dramatics and Speech Arts, Virginia Theatre Association, American Theatre in Higher Education a United States Institute for Technical Theatre.

Příležitosti ke studiu v zahraničí

Katedra hudby a múzických umění má za sebou historii cestování do zahraničí od počátku 20. století. Pod vedením Roberta Nathaniela Detta, který sloužil v Hamptonu v letech 1913 až 1932 a zasloužil se o založení katedry hudby a múzických umění a byl ředitelem univerzitního sboru, studenti katedry cestovali a vystupovali po celé Evropě. V nedávné době byl Marching Band hostem v Tegucigalpě v Hondurasu. Univerzitní sbor byl hostujícím umělcem v Medellínu v Kolumbii. Katedra hudby a múzických umění reaguje na příležitosti cestování do zahraničí, které našim studentům poskytují růst a expozici.

Naposledy skupina The Marching Force vystoupila ve Vatikánu v Římě v Itálii na novoročním průvodu v roce 2021. The Marching Force také vystoupili v roce 2020 v Honda Battle of the Bands v Atlantě, GA a v Macy's Thanks Giving Day Parade v roce 2021! Síla plánuje rozšířit své mezinárodní cesty, když se dívá do Francie a Anglie.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky

Podobné kurzy