We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Hanyang University

Hanyang University

Hanyang University

Úvod

Hanyang: Starověké hlavní město, moderní akademici

Hanyang University je soukromá výzkumná univerzita v Jižní Koreji. Hlavní kampus je v Soulu a druhý, Education Research Industry Cluster at Ansan, neboli kampus ERICA, se nachází v Ansanu. Hanyang (한양; 漢陽) pochází z dřívějšího názvu hlavního města Soulu, který byl používán během dynastie Chosun. Jejím mottem a výchovnou filozofií je Láska v skutku a v pravdě.

Univerzita založila první inženýrský institut v zemi (DongA Engineering Institute) v roce 1939, který se stal zakládajícím zařízením univerzity Hanyang. To také založilo první školu architektury a stavebního inženýrství v Koreji.

Univerzita Hanyang má síť absolventů 330 000, která se neomezuje pouze na oblast strojírenství, ale i na další obory. V roce 2018 se Hanyang umístil na 1. místě v počtu absolventů generálních ředitelů rizikových společností. V roce 2019 QS World University Rankings zařadila Hanyang University na 150. místo.

Univerzita každoročně přivítá přes 7 400 zahraničních studentů a ročně studuje v zahraničí více než 3 000 studentů. HYU počítá Massachusetts Institute of Technology, University of Cambridge a Tsinghua University mezi svých 820 partnerských univerzit v 88 zemích.

Akreditace

Akreditace AACSB

Život v kampusu a vybavení

Accomodation

Můžete bydlet přímo v kampusu Hanyang University jednoduchým zadáním vašeho požadavku v naší přihlášce. Žádné další dokumenty nejsou vyžadovány, protože žádáte o studentskou kolej prostřednictvím své přihlášky na Asia Exchange – je to tak snadné!

Univerzita poskytuje ubytování v areálu ERICA Campus. Pokoje na koleji jsou dvoulůžkové a jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, 2 samostatnými lůžky a dalším základním vybavením. Dále jsou k dispozici jednolůžkové pokoje s jedním lůžkem a vlastní koupelnou.

Termíny přihlášení a odhlášení budou potvrzeny zvlášť pro každý semestr. Obvykle se můžete přihlásit 4 dny před začátkem semestru a studenti mohou po dobu semestru zůstat na koleji. Platba za kolej se platí přímo Hanyang University .

Místa

  • Seoul

    222, Wangsimni-ro, Seongdong-gu, 04763, Seoul

    Otázky