Keystone logo
Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

Úvod

Nikdy nenajdete jiné místo, jako je Hardin-Simmons University . Jsme baptistická univerzita v Abilene v Texasu se 127letou historií a tradicemi, které se na žádné jiné škole neshodují, a to dává HSU osobnost tak velkou jako horizont Západního Texasu.

Naše poslání a vize

 • Mise: Posláním Hardin-Simmons University je být komunitou oddanou poskytování excelence ve vzdělávání osvíceném křesťanskou vírou a hodnotami.
 • Vize: Hardin-Simmons University bude inovativní komunitou učenců služebníků, kteří zapojí mysl a vyživují ducha budoucích křesťanských vůdců.

V čem se tedy HSU liší?

Upřímně řečeno, nebudete vědět, čím se Hardin-Simmons liší od ostatních univerzit, dokud nenavštívíte. Když budoucí studenti navštíví kampus, používají k popisu HSU slova „rodina“ a „domov“. Myslíme si, že to o nás hodně říká, a rádi bychom vás navštívili.

Ale právě teď chcete vědět, proč byste měli dokonce přijít na návštěvu. Začněme tedy na začátku HSU ... vlastně před jeho vznikem.

Dědictví Jamese B. Simmonsa

Náš zakladatel jmenovec, Dr. James B. Simmons, byl baptistickým ministrem ze severovýchodu před a po občanské válce. Před válkou hlásal svobodu otrokům, což mu vyneslo hrozby dehtu a peří ... a nechal jeho kostel v Indianapolis spálit do základů. Po občanské válce pomohl založit sedm vysokých škol pro osvobozené otroky, protože věděl, že vzdělání je zásadní pro jejich úspěch jako svobodných občanů.

Nakonec pomohl skupině obchodníků, farmářů a pastorů v příhraničním městě Abilene v Texasu založit novou baptistickou univerzitu, která bude sloužit obrovské oblasti země, kde dosud neexistovalo žádné vyšší vzdělání. Dědictví Dr. Jamese B. Simmonsa je na Hardin-Simmons University stále silně cítit a ztělesněno.

Simmons byl hraničář, který nikdy nežil na hranici. Svými myšlenkami, modlitbami a sny pomáhal druhým posouvat hranice a bořit bariéry. Simmons si položil dvě otázky: „Jaká je největší myšlenka, která tě kdy zaměstnala?“ a: „Co je vaší povinností při jeho plnění?“

Jeho průkopnický duch a tyto dvě obrovské otázky vytvořily misi, která na HSU žije: „Aby se křesťanství dostalo na celý svět, musí být odstraněny všechny bariéry.“

Rodina HSU

Naši studenti mají velké sny a HSU existuje proto, aby vštípila znalosti a rozvíjela sebevědomí tyto sny identifikovat a splnit. Děláme to tak, že každého studenta přijmeme jako člena naší rodiny. Na HSU vám bude záležet a na nás bude záležet, až půjdete do světa.

Naši studenti vám řeknou, že sem přišli, aby byli součástí té Rodiny. Naši absolventi vám z celého světa řeknou, že jsou stále součástí rodiny HSU.

Potenciální studenti, kteří navštěvují HSU, nám neustále říkají: „Věděl jsem, že HSU je tam, kde jsem měl být.“ Náš kampus je vítaný a ne zastrašující. Všechno je snadné najít a všechny třídy jsou v rychlých procházkách obytných budov.

HSU tradice

Velké texaské univerzity jsou proslulé svými tradicemi, ale velké školy nejsou známé svou rodinnou atmosférou. V Hardin-Simmons však můžete najít tradice jako Beanie Capping, Ring Dunk, Six White Horses a Cowboy Band-to vše při zachování vaší šance být velkou rybou v malém rybníku.

Akademická excelence

Máme také poměr 1 profesor na každých 12 studentů. To zajistí, že se vám dostane osobní pozornosti od vašich profesorů a každou třídu bude vyučovat profesor. Na HSU nejsou žádné davy, ve kterých byste se mohli ztratit. Ve skutečnosti vás pravděpodobně každý tak často pozve na večeři do profesorova domu. Budete tlačeni do toho, abyste ze sebe vydali maximum, ale vždy k tomu budete mít pomoc.

Už cítíte ten rozdíl?

Rodiny se navzájem milují, chrání, podporují a vyzývají. Vyzýváme vás, abyste přišli do Hardin-Simmons, stali se součástí naší rodiny, bavili se, hodně se učili, našli si své sny, prolomili bariéry, vyšlehali nové stezky-a změnili svět pro Krista.

Statistika

Akademici HSU

Prostřednictvím našich pěti hlavních škol a vysokých škol nabízí HSU více než 50 vysokoškolských magisterských oborů a nezletilých a 14 postgraduálních titulů, od podnikání po fyzikální terapii.

Fakulta HSU

Jsme hrdí na naše intimní velikosti třídy. Náš poměr studentů a učitelů 12:1 umožňuje osobní pozornost od vašich profesorů. Více než 90 procent členů naší fakulty má nejvyšší diplomy ve svých studijních oborech.

HSU atletika

Duch kovbojů a kovbojek na akademické půdě vzkvétá. HSU se účastní sportů NCAA divize III. Nabízíme 18 univerzitních sportů včetně basketbalu, golfu, tenisu, cross country, atletiky, fotbalu, fotbalu, baseballu, softballu a volejbalu.

Náš závazek k dostupnosti

Více než 98 procent studentů HSU dostává nějakou finanční pomoc. Našim studentům poskytujeme více než 47 milionů dolarů na pomoc, včetně federálních, státních a institucionálních programů.

HSU dbá na cenovou dostupnost a náš tým finanční pomoci bude s vámi a vaší rodinou spolupracovat na prozkoumání všech vašich možností financování vašeho vzdělání.

HSU zdroje a technologie

Naše kampusová knihovna obsahuje ve svém online katalogu více než 440 000 položek. A jsme součástí konsorcia Abilene Library Consortium, které nabízí více než dva miliony položek.

Téměř každý kout našeho kampusu je dostupný přes Wi-Fi a počítače najdete napříč kampusem ve více než tuctu laboratoří a společných prostor.

  Vlastnosti kampusu

  Víme, že náš areál shledáte krásným, pohodlným a příjemným, od výrazné kopule na vrcholu Skiles Building až po ohromující vitráže v kapli Logsdon Chapel. Náš dům o rozloze 200 akrů se skládá z 33 hlavních budov, včetně učeben, kolejí a bytů, stejně jako atletických hřišť a spousty zelených ploch.

  Život na kampusu

  HSU je plné příležitostí pro intelektuální, sociální, kulturní a duchovní rozvoj. Připojte se k jedné nebo více z našich 40+ kampusových organizací, včetně intramurálních týmů ve 20 sportech, 8 klubových sportech, servisních skupinách, akademických klubech a čestných společnostech. Navíc si užijte společenství se svými přáteli a spolužáky v kapli.

  Bydlete v jedné z našich šesti kolejí nebo studenti, kteří dokončili 4 semestry a/nebo je jim 21 let, se mohou rozhodnout bydlet v jednom ze dvou bytových komplexů v kampusu.

   Přijímací řízení

   Připojte se k rodině HSU! Na HSU se budete učit od naší národně uznávané fakulty, spojíte se se studenty z celého světa a budete mentorováni lidmi, kterým skutečně záleží na vašem duchovním, intelektuálním a osobním rozvoji. Ať už jste prvák, přestupový student nebo se vracíte, abyste dokončili studium, rádi bychom pro vás udělali HSU vaším domovem.

   Požadavky na přijetí: První prváci

   Obecné přijetí bude nabízeno na základě výsledků testů, klasifikace třídy, GPA a mimoškolních aktivit.

   Automatické všeobecné přijetí bude nabídnuto každému studentovi s jednou z následujících kvalifikací:

   • Složené skóre ACT 20 nebo
   • Kombinované skóre SAT 1030 nebo
   • Skóre CLT 66 resp
   • Třída střední školy se umístila v horních 25 %
   • Žadatelé s volitelným testem budou automaticky přijati s 3,5 HS GPA

   I když vám doporučujeme, abyste absolvovali přijímací zkoušku na vysokou školu nebo předložili výsledky, které již máte, HSU bude přijímat přihlášky bez výsledků testů, bez postihu pro studenta. HSU bude mít i nadále holistický proces kontroly žádostí a při rozhodování o přijetí zváží všechny položky předložené žádosti.

   Uzávěrka přihlášek: Přihlášky jsou přijímány do srpna 2022 pro začátek podzimu 2022.

   Mezinárodní studenti

   Příprava na studium v cizí zemi může být velmi vzrušující a cesta k zápisu je naplňující zkušeností. Následující kroky pro mezinárodní přijímací řízení jsou navrženy tak, aby vám pomohly hladce přejít na HSU.

   Krok 1: Použití

   Začněte svou mezinárodní přihlášku k HSU ještě dnes! Za přihlášku se neplatí žádný poplatek! Vytvořte si profil na našem webu a odešlete online žádost.

   Krok 2: Vstupné

   • Mezinárodní přijímací proces na HSU je jednoduchý. Potřebujeme následující položky, abychom vás mohli považovat za přijetí na HSU jako mezinárodního vysokoškolského studenta:
   • Předložte přepisy všech středoškolských prací (střední školy). Přepisy musí být originální dokumenty nebo čisté fotokopie od školního nebo vládního úředníka.
   • Odešlete buď oficiální skóre testu SAT, ACT nebo CLT. Minimální požadavky na skóre testu pro mezinárodní přijetí do HSU jsou:
    • SAT 1030*
    • ACT 20*
    • CLT 66*

   *Pokud přecházíte z univerzity v USA nebo mimo ně, nemusíte předkládat skóre SAT, ACT nebo CLT. Požadujeme však skóre jazykových znalostí.

   • Odešlete buď TOEFL, IELTS nebo skóre z anglického testu Duolingo. Minimální požadavky na znalost angličtiny pro mezinárodní přijetí na HSU jsou:
    • TOEFL: 79
    • IELTS: 6.5
    • Duolingo: 95
    • Prohlášení o účelu. Odešlete jedno až dvoustránkovou esej o tom, proč chcete studovat ve Spojených státech a na Hardin-Simmons University . Ve své eseji s prohlášením o účelu uveďte své celé jméno.

   Krok 3: Imigrace

   Aby mohli zahraniční studenti studovat ve Spojených státech, musí splnit několik imigračních požadavků s HSU:

   • Kopie pasu;
   • Poskytněte prohlášení o finančním zajištění;
   • Zaregistrujte se pro přepravu I-20;
   • Zaplatit poplatek SEVIS;
   • Naplánujte si vízový pohovor;
   • Zaplaťte zálohu.

   Krok 4: Finalizace a registrace

   Poté, co jste přijati na univerzitu a splníte své imigrační požadavky, musíte splnit několik dalších položek, abyste se mohli zaregistrovat do tříd a připravit se na svůj příchod na HSU:

   • Vyplňte podmínky smlouvy;
   • Přijměte stipendium v HSU Central;
   • Zaregistrujte se do tříd.

   Krok 5: Informace o ubytování a příjezdu

   HSU vám pomůže s vaším příjezdem do našeho kampusu poskytnutím přepravní služby z regionálního letiště Abilene a také zajistí, že vaše ubytování bude připraveno, když dorazíte. Abyste se mohli připravit na svůj příjezd, musíte splnit následující položky:

   • Vyplňte žádost o bydlení v HSU Central;
   • Vyplňte formulář Student Health Form v MedProctor;
   • Vyplňte formulář pro příjezd a projděte si kontrolní seznam před odjezdem.

   Krok 6: Platba

   Zahraniční studenti jsou povinni provést svou první platbu na svůj studentský účet před příjezdem do areálu HSU. Ujistěte se prosím, že vaše první platba byla provedena prostřednictvím HSU Central v následujících datech splatnosti:

   Termíny plateb:

   • Pád: 1. srpna
   • Jaro: 5. ledna

   Vízové požadavky

   Aby mohli zahraniční studenti studovat ve Spojených státech, musí splnit několik imigračních požadavků s HSU:

   1. Kopie pasu. Předložte kopii pasu.
   2. Poskytněte prohlášení o finančním zajištění. Před vydáním formuláře I-20 musí studenti vyplnit podepsaný formulář Prohlášení o finančním zajištění a obsahovat podpůrné důkazy; tj. bankovní výpisy, spořicí účty atd. Tyto dokumenty rovněž předložíte americkému konzulátu při žádosti o vízum.
   3. Zaregistrujte se pro přepravu I-20. Chcete-li se přihlásit do HSU k odeslání dokumentu I-20, musíte navštívit webovou stránku našeho partnera SASS-SmartShip . Jakmile se zaregistrujete, vyberte Hardin-Simmons University a vytvořte svou zásilku I-20. HSU obdrží přepravní štítek, aby bylo možné váš I-20 rychle odeslat poštou. Jakmile bude váš dokument odeslán, obdržíte upozornění, abyste mohli sledovat doručení.
   4. Zaplaťte poplatek SEVIS. Chcete-li zaplatit svůj poplatek SEVIS, přejděte na následující oficiální webovou stránku DHS zde . Pokyny k platbě poplatku SEVIS naleznete v tomto výukovém videu .
   5. Naplánujte si vízový pohovor. Chcete-li si naplánovat vízový pohovor, budete muset navštívit následující webovou stránku ministerstva zahraničí USA . Před vízovým pohovorem si budete muset projít kontrolní seznam F-1 Visa Interview Checklist a vzít si tyto položky s sebou v den pohovoru. Stáhněte si papírovou kopii tohoto seznamu zde .
   6. Zaplaťte zálohu. Zaplaťte svůj registrační vklad (3 000 USD) a zajistěte si své místo v HSU. Tato záloha také slouží jako vaše první platba za školné a poplatky. Pokyny, jak zaplatit registrační vklad, si můžete prohlédnout zde .

   Stipendia a financování

   Poskytování HSU

   Každý rok asi 97 % studentů HSU dostává finanční pomoc včetně stipendií, půjček, grantů a pracovních studií. Ve skutečnosti náš průměrný student platí každý rok přibližně stejně jako někdo, kdo chodí na velkou texaskou veřejnou univerzitu.

   Když se podíváte na náklady, nemusíte být šokováni nálepkami. Jsme odhodláni přivést vás sem, abyste získali úžasné křesťanské vzdělání, a součástí toho je pomoci, aby bylo tak dostupné, jak jen můžeme – nyní i v budoucnu.

   Hardin-Simmons pravděpodobně nebude vaší nejlevnější volbou pro vysokou školu. Jo, řekli jsme to. Nicméně (věděli jste, že bude existovat něco jiného), věříme, že jsme jednou z nejlepších hodnot v celém vysokoškolském vzdělávání. To znamená, že na HSU získáte kvalitnější vzdělání než levnější vysoká škola a podobnou nebo lepší kvalitu než mnoho dražších soukromých univerzit.

   Jak můžeme měřit svou hodnotu?

   • Náš poměr studentů k fakultě 12:1 pro individuální pozornost;
   • 90 % našich fakult má nejvyšší dostupný titul ve svých oborech;
   • Plně akreditováno na 10 let (od roku 2018);
   • Veškerá ta finanční pomoc;
   • Rodina a tradice HSU, které nikde jinde nenajdete.

   Mezinárodní studentská stipendia

   Hardin-Simmons University poskytuje vynikající stipendia pro vysoce úspěšné vysokoškolské zahraniční studenty, kteří chtějí studovat ve Spojených státech v našem kampusu Abilene v Texasu. Po přijetí na univerzitu budou způsobilí zahraniční studenti automaticky vyhodnoceni pro tato stipendia. HSU při udělování stipendií mezinárodnímu studentovi bere v úvahu akademické záznamy studenta, skóre přijímacích zkoušek na vysokou školu, zapojení do společného učebního plánu, stav zápisu a předpokládaný obor.

   2021-2022 Akademická stipendia pro zahraniční studenty

   • Vyznamenání: 21 000 USD ročně (velmi konkurenční výběr, ocenění po přijetí do programu vyznamenání)
   • Stipendium svěřenských správců – 16 000 USD ročně (skóre SAT: 1330 nebo vyšší)
   • Prezidentské stipendium - 14 000 USD ročně (skóre SAT: 1230 nebo vyšší)
   • Děkanské stipendium - 12 000 USD ročně (skóre SAT: 1130 nebo vyšší)
   • Univerzitní stipendium - 10 000 USD ročně (skóre SAT: 1030 nebo vyšší)

   Další stipendia pro zahraniční studenty

   • Church Matching Scholarship – až 2 000 USD ročně
   • HSU Heritage Scholarship – 1 500 USD ročně (uděluje se pro závislé na křesťanských pastorech nebo misionářích)
   • Katedrová stipendia - Částka se liší v závislosti na akademickém programu
   • Granty založené na potřebě – výše se liší v závislosti na finančních potřebách
   • Práce Campus Work Study Jobs – až 4 400 USD ročně

   Mimo stipendia

   Externí stipendia jsou stipendia, která lze použít pro jakoukoli univerzitu a pocházejí ze zdroje, který není spojen s konkrétní univerzitou. Většinu času můžete požádat o tato stipendia online, ale existují i některí, kteří stále chtějí papírovou přihlášku. Všichni samozřejmě mají kvalifikaci a termín.

   Můžete být požádáni, abyste poskytli nějaké osobní údaje nebo napsali o své finanční potřebě, ale stipendijní agentury by nikdy neměly vyžadovat číslo vašeho bankovního účtu nebo kreditní karty. Pokud stipendijní agentura požaduje osobní bankovní údaje, nežádejte o toto stipendium. Při hledání externích stipendií také zkontrolujte adresu URL pro https://, což vám říká, že se jedná o zabezpečený web. Pokud je stránka nezabezpečená, nežádejte o toto stipendium.

   Ohlasy studentů

   Místa

   • Abilene

    2200 Hickory, Abilene, TX, 79698, Abilene

   Otázky