Keystone logo
Hardin-Simmons University Bakalář umění v divadle
Hardin-Simmons University

Bakalář umění v divadle

Abilene, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 29 526 / per year *

Na kampusu

* denní studium a poplatky pro vysokoškoláky; 12-17 hodin za semestr; nezahrnuje poplatky specifické pro kurz

Úvod

Posláním Hardin-Simmons University je poskytovat široce založené vzdělání v klíčových oblastech divadla: režie, herectví, design a technické divadlo, historie divadla a divadelní výchova a současně podporovat a integrovat křesťanskou víru. Katedra si klade za cíl podporovat oddanost a vášeň u našich divadelních studentů a poskytovat intelektuální a zážitkové zdroje potřebné k vyniknutí ve vzdělávacích, komunitních, regionálních a profesionálních divadelních snahách.

Cíle oddělení jsou: (1) vytvořit a podporovat životaschopný, podstatný a ucelený vysokoškolský divadelní program; (2) svědomitě povzbuzovat studenty divadla, aby prozkoumali všechny možnosti kariéry v divadle, včetně výuky, režie, performance, designu, technického divadla, divadelního managementu a uměleckého managementu; (3) podporovat křesťanskou víru ve vytváření a provozování umění; (4) pomoci studentovi uvědomit si jeho potenciál stát se inteligentním a zodpovědným občanem a zároveň kreativním a reagujícím dospělým.

Kromě stupňů zaměřených na výkon máme také program divadelní výchovy. Naše tři divadelní zařízení zajišťují, že máme správný prostor pro všechna naše představení.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

O Škole

Otázky