Keystone logo
Hardin-Simmons University Bakalář umění ve strategické komunikaci
Hardin-Simmons University

Bakalář umění ve strategické komunikaci

Abilene, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 29 526 / per year *

Na kampusu

* denní studium a poplatky pro vysokoškoláky; 12-17 hodin za semestr; nezahrnuje poplatky specifické pro kurz

Úvod

Náš titul strategické komunikace je navržen tak, aby studenty vybavil aplikovat komunikační strategie v různých organizačních prostředích, integrovat multidisciplinární komunikační nástroje a techniky a zapojit lidi s organizačními zprávami do konverzací tváří v tvář a prostřednictvím zprostředkovaných platforem, a to jak tradiční a sociální.

Studenti se stanou zdatnými v psaní, mediální gramotnosti, reklamě, mluvení na veřejnosti, politické komunikaci a budování kariérního portfolia v integrovaném studijním programu zahrnujícím každého člena fakulty. Studenti se zapojí do aplikace teorie v profesionálním prostředí s praktickými zkušenostmi a solidními stážemi, aby se připravili na rychle se měnící svět komunikace.

Praktické zkušenosti

Naši studenti mají několik příležitostí, jak rychle získat praktické zkušenosti z reálného světa. Náš kurz Počítače v komunikaci klade důraz na počítačové dovednosti, které budou potřebovat k vybudování svého digitálního portfolia. Naše univerzita umožňuje mnoha studentům pracovat mnoha způsoby v našich univerzitních marketingových kancelářích s videem a kamerou, správou sociálních médií, propagačními projekty, plánováním akcí a grafickým designem. Další studenti získávají cenné zkušenosti s prací se školním video produkčním kamionem na sportovních akcích a dalších univerzitních akcích. Stáže umožňují našim studentům uplatnit své komunikační schopnosti v řadě profesionálních arén.

Mnoho našich studentů pracuje na projektech pro Texas Forts Trails, Charles Goodnight Education and Visitor's Center a další. Vytvářejí muzejní obsah, propagační publikace a videa a propagační obsah na sociálních sítích. A naše vrcholná třída, digitální portfolio, dává studentům příležitost zabalit veškerý tento obsah a procvičovat jeho prezentaci na fakultě a externím profesionálům.

Naše vize

Oddělení komunikace HSU se bude snažit být rostoucím, inovativním a relevantním programem, který vybaví studenty pro dokonalost, ať už přímo v kariéře využívající jejich strategické komunikační dovednosti nebo v rámci postgraduálního studia, s přáním rozšířit náš vlastní magisterský program v příštím 5 let.

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky