Keystone logo
High Point University Bakalář vědy v počítačovém inženýrství
High Point University

Bakalář vědy v počítačovém inženýrství

High Point, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 36 268 / per year

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Přehled

Bakalář přírodních věd v oboru počítačového inženýrství je profesionální studijní program, který připravuje studenty na kariéru v oblasti počítačového inženýrství. Titul připravuje jednotlivce, aby aplikovali matematické a vědecké principy při navrhování, vývoji a provozním hodnocení počítačového hardwaru, vestavěných systémů, softwarových systémů a souvisejícího vybavení a zařízení; a analýzu specifických problémů počítačových aplikací pro různé úkoly. Absolvent počítačového inženýrství je schopen navrhnout a implementovat počítačový systém pro všeobecné účely nebo vestavěné výpočty. Studenti se učí integrovat nejlepší postupy a nejmodernější řešení do různých počítačových problémů etickým a společensky odpovědným způsobem. To zahrnuje systémy, které mají hardwarové i softwarové komponenty, jejichž konstrukce vyžaduje dobře definované rozhraní mezi těmito dvěma a vyhodnocení souvisejících kompromisů. Absolventi budou mít silné komunikační dovednosti a jsou schopni komunikovat s celou řadou diváků, stejně jako schopnost pracovat jako produktivní člen interdisciplinárního týmu.

119771_18165846101_d5448aab3b_z.jpg

Cíle programu

Připravte absolventy na kariéru profesionálního počítačového inženýra.

Absolventi budou schopni:

 1. Úspěšně praktikujte počítačové inženýrství, aby sloužilo státním a regionálním průmyslům, vládním agenturám nebo národním a mezinárodním průmyslům.
 2. Poskytovat řešení náročných problémů ve své profesi pomocí teorie a principů počítačového inženýrství.
 3. Komunikujte efektivně, spolupracujte a projevte vysokou úroveň profesionality a etické odpovědnosti.
 4. Dosáhněte osobního a profesionálního úspěchu s vědomím a závazkem k jejich etickým a sociálním povinnostem, a to jak jednotlivcům, tak v týmovém prostředí.

Proč bych se měl specializovat na počítačové inženýrství na HPU?

Ve věku technologie stále roste poptávka po počítačových programátorech. Podle Úřadu statistik práce USA poptávka po studentech s titulem v oboru počítačového inženýrství roste rychleji než většina titulů.

Zavázali jsme se začlenit nejnovější trendy v technologii do našich osnov.

Budete mít přístup k nejlepšímu dostupnému softwaru. Naši studenti vymýšlejí a navrhují nové přístupy k výpočetní technice a nacházejí inovativní využití pro stávající technologie.

Počítačoví inženýři mají vynikající vyhlídky na zaměstnání, protože mnoho společností uvádí problémy při hledání těchto vysoce kvalifikovaných pracovníků.

Co můžu dělat s tímto významným?

Studenti s titulem v oboru počítačového inženýrství pracují profesionálně v následujících oblastech: návrh hardwaru a softwaru počítače, vestavěné systémy, počítačové sítě, počítačové systémy, robotika, systémová integrace a automatizace elektronického designu.

Unikátní nabídka kurzů

 • Pokročilé programování se strukturami dat
 • CAD / CAM Základy
 • Obvody
 • Počítačová architektura
 • Digitální logika a počítačové systémy
 • Diskrétní struktury
 • Elektronika
 • Aplikace mikroprocesorů
 • Operační systémy
 • Programování v MATLABu
 • Real-time a vestavěné systémy
 • Signály a systémy
119752_18165814591_6a0306e77a_z.jpg

Výsledky studenta z programu

Dovednosti, které budou mít studenti v době studia, zahrnují:

 1. Schopnost identifikovat, formulovat a řešit složité technické problémy pomocí principů inženýrství, vědy a matematiky.
 2. Schopnost aplikovat konstrukční řešení pro výrobu řešení, která splňují stanovené potřeby s ohledem na veřejné zdraví, bezpečnost a dobré životní podmínky, jakož i globální, kulturní, sociální, environmentální a ekonomické faktory.
 3. Schopnost efektivně komunikovat s řadou diváků.
 4. Schopnost rozpoznat etické a profesní odpovědnosti v inženýrských situacích a činit informovaná úsudky, které musí brát v úvahu dopad inženýrských řešení v globálním, ekonomickém, environmentálním a společenském kontextu.
 5. Schopnost efektivně fungovat v týmu, jehož členové společně poskytují vedení, vytvářejí prostředí pro spolupráci a začleňování, stanovují cíle, plánují úkoly a plní cíle.
 6. Schopnost vyvíjet a provádět vhodné experimenty, analyzovat a interpretovat data a používat technické úsudky k vyvozování závěrů.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář v oboru softwarového inženýrství
  • Potsdam, Německo
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
 • BSc (Hons) Počítačová věda (systémové inženýrství)
  • Flic en Flac, Mauricius
 • Bakalář v oboru elektronika a inženýrství kybernetických fyzikálních systémů
  • Bolzano, Itálie