Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Hinds Community College

Hinds Community College

Hinds Community College

Úvod

Posláním Hinds Community College , veřejné komplexní komunitní vysoké školy, je nabízet vysoce kvalitní vzdělání prostřednictvím příslušných a rozmanitých programů a zdrojů pro osoby s různými zájmy a schopnostmi prostřednictvím:

Poskytování akademických vysokoškolských přenosových programů, které vedou k přidruženému titulu a splňují první dva roky bakalářského titulu.

Poskytování kariérních / technických programů, které reagují na potřeby průmyslu a komunity a vedou k profesionálním pověřením, certifikátu nebo spolupracovníkovi v aplikovaných vědách.

Poskytování programů dalšího vzdělávání pro dospělé v komunitě, které zvyšují kulturní obohacení a podporují celoživotní učení.

Poskytování přizpůsobených školení nebo krátkých kurzů, seminářů a workshopů pro obchodní, vládní, sociální a občanské subjekty, jejichž výsledkem je organizační zlepšení, podpora ekonomického růstu a splnění vzdělávacích a servisních potřeb.

Poskytování duálních kreditů, duálního zápisu a kurzů a programů základního vzdělávání, které kultivují akademický úspěch vedoucí k rovnocennosti středních škol nebo vstupu do kurzů na vysoké škole.

Hinds Community College bude preferovanou volbou pro kvalitní vzdělávání a školení v komunitách, kterým sloužíme. Zajistíme kvalitní, dostupné a dostupné vzdělání pro všechny studenty v našem okrese a budeme předním vzdělávacím partnerem pro podnikání a průmysl. Budeme podporovat naši komunitu prostřednictvím různých veřejných služeb, kulturních akcí a rekreačních příležitostí.

Místa

  • Raymond

    Hinds Boulevard,608, 39154, Raymond

    Programy

    Otázky