Keystone logo
Ho Chi Minh City Open University

Ho Chi Minh City Open University

Ho Chi Minh City Open University

Úvod

Ho Chi Minh City Open University je vysokoškolská instituce nabízející různé programy od místního až po distanční vzdělávání a učení v satelitních akademických centrech; jeho cílem je uspokojit různé vzdělávací potřeby společnosti a přispět k obohacení lidských zdrojů v zemi.

Ho Chi Minh City Open University byla založena 26. července 1993 podle Rozhodnutí 389 / Ttg podepsaného předsedou vlády o založení Ho Či Minova Městského institutu otevřeného vzdělávání zřízeného 15. června 1990 podle Rozhodnutí 451 / Ttg podepsaný ministrem školství a vzdělávání. Ho Chi Minh City Open University je první institucí, která nabízí otevřené školení k provádění pokynů komunistické strany a vlády v oblasti socializace vzdělávání a znásobování typů školení.

V současné době se na Ho Chi Minh City Open University v Ho Chi Minh City Open University účastní více než 32 000 studentů denních, nočních a distančních kurzů. Univerzita dosud udělila přibližně 31 000 bakalářských a více než 1 000 magisterských titulů.

Místa

  • Ho Chi Minh City

    35-37 Ho Hao Hon Street, District 1, , Ho Chi Minh City

    Otázky