Keystone logo
Holy Cross College

Holy Cross College

Holy Cross College

Úvod

Vysoká škola svatého kříže byla založena v roce 1843 Společností Ježíšovou (jezuité) ve Worcesteru v Massachusetts. Holy Cross je vysoce selektivní čtyřletá vysokoškolská instituce svobodných umění a řadí se mezi přední čtyřleté vysoké školy svobodných umění v zemi.

Jako vysoká škola svobodných umění sleduje Holy Cross vynikající výsledky ve výuce, učení a výzkumu. Všichni, kteří sdílejí jeho život, jsou vyzváni, aby byli otevření novým myšlenkám, trpěli nejednoznačností a nejistotou, spojili vášeň pro pravdu s respektem k názorům ostatních. Informován přítomností různorodých interpretací lidské zkušenosti, Svatý kříž usiluje o vybudování společenství poznačeného svobodou, vzájemným respektem a zdvořilostí. Protože hledání smyslu a hodnoty je jádrem intelektuálního života, je kritické zkoumání základních náboženských a filozofických otázek nedílnou součástí výuky svobodných umění. Dialog o těchto otázkách mezi lidmi z různých akademických oborů a náboženských tradic vyžaduje, aby každý uznal a respektoval rozdíly. Dialog také vyžaduje, abychom zůstali otevřeni tomuto smyslu pro celek, který nás vyzývá k překročení sebe sama a vyzývá nás, abychom hledali to, co by mohlo tvořit naše společné lidstvo.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Notre Dame

    Indiana 933,54515, 46556, Notre Dame

    Otázky