Keystone logo
Horizons University

Horizons University

Horizons University

Úvod

Horizons University poskytuje tituly na vysoké úrovni od bakalářů s doktoráty.
Horizons University je registrována v:

  • Francouzské ministerstvo školství č. 0756324S – UAI č. 0451674A
  • Odbor pro kontrolu regionálního odborného výcviku v Paříži (číslo 11752996775)

A je členem:

  • ECBE – akreditace Evropské rady pro obchodní vzdělávání (http://www.ecbe.eu/)
  • ACBSP- Akreditační rada pro obchodní školy a programy
  • ASIC – akreditační služba pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity
  • EADL – Evropská asociace pro distanční vzdělávání

O nás

Naše jedinečná metodika vám umožní vybudovat si praktické dovednosti, které potřebujete, ať už přijedete studovat na univerzitu nebo budete sledovat náš online studijní program!
Titul, který potřebujete, můžete získat svým vlastním tempem s vysoce kvalifikovanou mezinárodní fakultou . Kurzy vedené vlastním tempem a vedené instruktorem využívající „praktickou“ a špičkovou metodologii – naše programy vám poskytnou dovednosti, které potřebujete k dosažení vašich osobních a profesních cílů.

Naším posláním je poskytovat vzdělávací zkušenost, která vyhovuje potřebám našich studentů v jakékoli části světa a přispívat k jejich osobnímu a profesnímu naplnění.
Poskytujeme programy, které jsou časově flexibilní , berou v úvahu zkušenosti dané osoby a jsou cenově dostupné . Specializujeme se na distanční vzdělávání , ale nabízíme také programy na akademické půdě.

Campus Study

Naše programy na akademické půdě vám umožňují komunikovat s učiteli a dalšími studenty během období pobytu a dokončit svou práci online. Je to další flexibilní řešení, které jistě zlepší váš profesní život.

Online studium

Naše online programy vám umožňují pracovat svým vlastním tempem a přitom si udržet práci a své aktivity. Můžete se věnovat kvalitnímu vzdělání, aniž byste opustili domov. Tato možnost je také méně nákladná a dostupná v jakékoli zemi na světě, kde žijete.

Místa

  • Paris

    Horizons University, 5 rue Conté Paris , 75003, Paris

Otázky