Keystone logo
Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

Úvod

Humak v kostce

Humak University of Applied Sciences se zabývá vývojem vysokoškolského vzdělávání a modernizací pracovního světa. Přispíváme k práci na nových typech vysokoškolského vzdělávání, výzkumu, vývoji a inovacích, které slouží studentům na jejich profesní dráze a podporují profesionální partnery při rozvíjení jejich vlastních aktivit.

Jsme největší pedagog a RDI-organizace v našich odborných oblastech ve Finsku. Naše silné stránky jsou práce s mládeží a komunita; Organizační práce, pracovní společenství a integrace; Tlumočení a jazyková přístupnost a Kulturní management a zprostředkování .

Aby byla zajištěna celostátní dostupnost vzdělání a silná skupina odborných znalostí - předpoklad pro vysoce kvalitní provoz - společnost Humak funguje prostřednictvím regionálně decentralizované, ale provozně integrované celostátní sítě.

Humak je ve vlastnictví Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy. Máme s sebou 1500 studentů a asi 130 odborníků.

Brooke Cagle / Unsplash

Sponsored by Google Chromebooks

Humak je komunita, která sdílí své znalosti

Humak se snaží zintenzivnit práci se svými současnými partnery a aktivně budovat nová partnerství. Humak je komunita a její činnost je založena na otevřeném sdílení znalostí a odborných znalostí a vytváření nových informací ve spolupráci prostřednictvím různých sítí.

Spolupráce a společné procesy vytvářejí platformu pro předpovídání, inovace a vývoj budoucích řešení. Studenti jsou úzce zapojeni do vývojových prací a pracovníci společnosti Humak přinášejí své vlastní odborné znalosti do procesů pro využití a prospěch našich partnerů.

Humakovy silné stránky

122316_humak-strategy-strengts-expertise.jpg

Hledáme silná partnerství s finskými a zahraničními univerzitami. Silné stránky jsou založeny na naší kompetenci a vytvářejí náš profil konkrétní a zdůrazňují špičku v našich oblastech činnosti. Silné stránky vedou ke strategickému rozvoji našich operací. Silné stránky vytvářejí ještě silnější klastry kompetencí a odborné znalosti a také řídí vedení našich partnerství.

 • Práce s mládeží a komunita: Vyrábíme dovednosti pro setkání s mladými lidmi
 • Organizační práce, pracovní společenství a integrace: zlepšujeme funkčnost, konkurenceschopnost a komunitní rozvoj pracovních komunit.
 • Tlumočení a jazyková přístupnost: podílíme se na rozvoji odborných dovedností a technologií podporujících jazykovou přístupnost.
 • Kulturní management a zprostředkování: propagujeme dovednosti v oblasti kulturní správy jako činnost podporující účast a vyvíjíme digitální prostředí pro kulturní a umělecké produkce a služby.

Nová, nově vznikající odvětví, která se zvedají z okrajů našich silných oblastí, které zaručují, že v naší činnosti budou zohledněny požadavky na kompetence v obchodním a průmyslovém životě: Noví účastníci (snižujeme pocit nepatřičnosti a marginalizace), Nová komunita ( podporujeme správu a poradenství založené na síti), odbornost v oblasti komunikace (podporujeme setkání s rozmanitostí a znalostmi kulturních menšin), lidská práva a rovnost (podporujeme společenskou rovnost).

Naše hodnoty

 • Respektujeme jeden druhého.
 • Jsme otevření.
 • Společně uspějeme.
 • Jsme stateční způsobem, který obnovujeme a obnovujeme.

Místa

 • Helsinki

  Ilkantie,4, 00400, Helsinki

Otázky