Keystone logo
Husson University

Husson University

Husson University

Úvod

Na Husson University je to všechno o vás. V davu se neztratíte. Dozvíte se od profesorů, kteří o vás mají zájem. Naučíte se prakticky, získáte titul a dovednosti, které vás připraví na úspěšnou a úspěšnou kariéru. Nejlepší ze všech je, že Hussonova pověst prvotřídního vzdělání a cenové dostupnosti znamená, že budete chytré investice. Husson University ... naše poslání je váš úspěch.

Od roku 1898 Husson vychovává vůdce Maine. Původně připravoval studenty na obchod, výuku a telegrafii, Husson dospěl v roce 1953, kdy stát přijal právní předpisy, které Hussonovi povolovaly udělovat tituly bakaláře věd. Husson koupil v šedesátých letech mléčnou farmu, uklidil ji a postavil krásný kampus. V roce 1981 vysoká škola založila Husson College/Eastern Maine Medical Center Baccalaureate School of Nursing. Dnes Husson nabízí řadu bakalářských titulů a mnoho inovativních pokročilých studijních programů a rozmanitý výběr základních vědeckých a humanitních kurzů. 11. října 2008 se Husson stal univerzitou, ale i nadále si zachovává pocit malé školy.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Husson Area

    Husson Area, Spojené státy americké

Otázky