Keystone logo
IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

Vlastnosti kampusu

Vítejte v IAAD. Turínský kampus, mimořádné centrum kreativity zasazené do srdce podmanivého města Turín. Vstupte do světa, kde design vzkvétá, inovace prosperují a inspirace nezná hranic.

Od prostorných učeben plných přirozeného světla až po plně vybavené laboratoře plné nejmodernějších nástrojů, každý kout je vytvořen tak, aby zapálil vaši představivost a zmocnil vás oživit vaše vize.

Při prozkoumávání kampusu, ocitnete se ponořeni do živé atmosféry překypující energií a nadšením. Zapojte se do živých diskusí se spolužáky, vyměňujte si nápady v našich společných oblastech a spolupracujte na inovativních projektech. Náš kampus podporuje smysl pro komunitu, podporuje interakci a křížové opylování nápadů mezi studenty z různých designových oborů.

V našem areálu najdete:

 • uměleckou a virtuální knihovnu pro konzultace textů a časopisů, knihovnu pro digitální design, přístup k návrhové platformě Material Connexion a do textilních sbírek;
 • multimediální laboratoře s kapacitou od 25 do 31 pracovních stanic;
 • modelové laboratoře se všemi potřebnými nástroji pro vytváření maket, modelů a prototypů, s podporou laboratorního asistenta, který vás provede;
 • módní laboratoře s řeznými stoly, figurínami, šicími stroji, vzorky tkanin a všemi nástroji potřebnými pro naše kurzy a projekty;
 • fotografické a VR laboratoře pro výukovou činnost a pro tvorbu individuálních projektů.

Za zdmi kampusu čeká okouzlující město Turín. Turín, ponořené do bohatého kulturního dědictví, je tavicí kotlík historie, umění, a design. Ponořte se do architektonických zázraků města, od vznešenosti královského paláce až po kultovní Krtek Antonelliana. Prozkoumejte okouzlující ulice Turína lemované kuriózními kavárnami, rušnými trhy a skrytými drahokamy čekajícími na objevení.

Turín má zvláštní místo ve světě designu jako rodiště italského automobilového designu. Když budete procházet městem, budete uchváceni odkazem automobilových inovací, které pronikají jeho ulicemi. Od elegantních superaut až po revoluční prototypy, duch automobilové dokonalosti je hmatatelný, inspiruje vás k posouvání hranic a předefinování budoucnosti dopravního designu.

V IAAD. Turín, chápeme hodnotu spojení. Náš kampus funguje jako most mezi akademickou obcí a průmyslem a poskytuje jedinečné příležitosti pro spolupráci s renomovanými designovými společnostmi a vlivnými lídry v oboru. Prostřednictvím stáží, workshopů a přednášek pro hosty budete mít příležitost komunikovat s profesionály, kteří formují designovou krajinu, získávají neocenitelné poznatky a budují síť, která bude pohánět vaši kariéru vpřed.

IAAD. Turín není jen institucí - je to brána k nekonečným možnostem. Zveme vás, abyste se vydali na cestu transformativního designu, kde uvolníte svůj plný potenciál, vedený týmem zkušených mentorů a obklopený živou komunitou podobně smýšlejících kreativců. Objevte synergii našich prostor kampusu, ponořte se do turínské umělecké tapisérie, a přijměte mimořádné.

Vítejte v IAAD. Turín, kde se designové sny stávají skutečností!

  Stipendia a financování

  STIPENDIA PRO BAKALÁŘSKÉ KURZY

  IAAD . nabízí studentům prvního ročníku finanční pomoc podle jejich příjmu, motivace a schopností.

  Příspěvek nabízí částečné osvobození od ročního školného. Ekonomická kvalifikace je založena na příjmu a majetku rodiny studenta.

  Studenti mohou e-mailem kopii svého platného univerzitního certifikátu ISEE během přihlášky, nejpozději do data přijímacího testu, který hodlají absolvovat.

  STIPENDIA PRO MAGISTERSKÉ

  IAAD . podporuje studenty stipendiem, které částečně pokryje jejich náklady na magisterské studium, a zvýhodněnými půjčkami na pokračování ve studiu.

  nb: počet dostupných stipendií je vždy nižší než poptávka, takže je důležité mít na paměti, že většina stipendií je založena na hodnocení určitých kvalifikací Komisí, včetně:

  • osobní portfolio;
  • vzdělání a tituly;
  • profesionální zkušenost.

  Hodnotitel Komise udělí dostupná stipendia podle vlastního uvážení.

  IAAD . poskytuje stipendia ve výši 50 % školného.

  Stipendia budou udělena uchazečům, kteří obdrželi přijetí do magisterského programu e-mailem.

  Místa

  • Turin

   IAAD Via Pisa 5 , 10152, Turin

  Otázky