Keystone logo
International Business School the Hague Bakalář umění v oboru Business Studies Specializace Cestovní ruch a management pohostinství
International Business School the Hague

Bakalář umění v oboru Business Studies Specializace Cestovní ruch a management pohostinství

The Hague, Nizozemsko

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 500

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Chcete pracovat jako manažer v odvětví cestovního ruchu nebo uvažujete o založení vlastní turistické společnosti? Pak vám tento program nabízí pevný základ pro vaši budoucí kariéru. Odvětví cestovního ruchu má velmi přímý vztah se svými zákazníky a manažer potřebuje vědět, jak poskytnout zákazníkům všestranný uspokojivý zážitek. Na druhou stranu manažer v cestovním ruchu musí také pochopit řízení podnikání a vést svůj tým k vynikajícímu výkonu. Tento program vás naučí vše, co potřebujete pro úspěšný start ve vaší pohostinské kariéře.

Pomáhat pochopit, jak se teoretické poznatky vztahují na situace v reálném světě, Bachelor in Business Studies kombinuje základní a volitelné moduly, které kombinují různé metody výuky a učení, včetně přednášek a seminářů, workshopů a simulací, stejně jako personalizované úkoly a četné příležitosti prozkoumat, rozvíjet současné a debatní nápady a aspirace.

Co očekávat od I.B.S.H. Executive BA-BS:

Akreditovaný bakalářský titul v oboru umění společně udělený I.B.S.H. a univerzitou ve Velké Británii. Náš program je solidní a profesionální, což vám dává příležitost specializovat se na několik oblastí zájmu. Program navíc nabízí možnosti studia v zahraničí. Na I.B.S.H. jsou kurzy vyučovány zkušenými akademiky a významnými odborníky z praxe se zázemím v mezinárodních obchodech, občanské společnosti, managementu a financí a účetnictví. Naše různorodá fakulta sdílí hluboký závazek k rozvoji našich studentů, a touha povzbudit, vyzývat, a inspirovat je.

Kvalitní vzdělávání za méně

International Business School the Hague Online programy

IBSH nyní nabízí všechny své programy také v online formátu. Jako online student, budete se řídit stejnými učebními osnovami jako studenti ve třídě a můžete navštěvovat živé kurzy prostřednictvím připojení k internetu nebo můžete studovat prostřednictvím zaznamenaných tříd. Budete dělat stejné úkoly a projekty jako studenti na akademické půdě a můžete se připojit ke svému lektoři pro každý kurz, který navštěvujete, prostřednictvím našeho pokročilého online systému doručování kurzů. Online studenti se mohou na konci každého semestru změnit do režimu na akademické půdě, změnou jejich zápisu. Také online studenti mohou navštěvovat IBSH letní školu v Haagu, Nizozemsko (dostupnost v závislosti na počtu účastníků).

Vstupní požadavky a data vstupu pro různé online programy jsou stejné jako pro programy na akademické půdě. Dále musí mít studenti přístup ke stabilnímu internetovému připojení s dostatečnou šířkou pásma.

Přijímací řízení

Osnovy

Vybavení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy