Keystone logo
International Business School the Hague Bakalář v mezinárodních vztazích a diplomacie
International Business School the Hague

Bakalář v mezinárodních vztazích a diplomacie

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 500 / per year

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mezinárodní obchodní škola v Haagu (IBSH) Nizozemsko nabízí bakalářský titul v oboru mezinárodních vztahů a diplomacie. Tříletý (180 ECTS) BSc program v mezinárodních vztazích a diplomacii nabízí jedinečnou kombinaci akademického vzdělávání v oblasti mezinárodních vztahů a politických věd. Program nabízí speciální postgraduální vzdělávání a školení v oblasti mezinárodní diplomacie a vyjednávání; a jedinečnou kombinací teoretického výcviku, praktických cvičení a pozic na odborných stážích.

Abychom pomohli pochopit, jak se teoretické poznatky vztahují k reálným situacím, kombinuje BA-IR základní a volitelné moduly, které kombinují různé metody výuky a učení, včetně přednášek a seminářů, workshopů a simulací, jakož i personalizovaných úkolů a četných příležitostí pro prozkoumat, rozvíjet, prezentovat a diskutovat o nápadech a aspiracích.

IBSH 20191010-017" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135382_20191010-017.jpg" alt="IBSH 20191010-017" data-json="{"author":"©International Business School the Hague","author_url":"","source":"©International Business School the Hague"}" />

Co očekávat od společnosti IBSH Executive BA-IR:

Akreditovaný bakalářský titul v oboru umění společně udělovaný IBSH a univerzitou ve Velké Británii. Náš program je solidní a profesionální a kombinuje silné zázemí v oblasti mezinárodního práva, globální ekonomiky a mezinárodních vztahů. Program dále nabízí studijní pozice v zahraničí. Na IBSH kurzy vyučují zkušení akademici a významní odborníci se zkušenostmi z mezinárodních organizací, občanské společnosti a obchodu; ve vládě a v diplomacii. Naše různorodá fakulta sdílí hluboký humanitární závazek a touhu povzbuzovat, vyzývat a inspirovat studenty.

IBSH Graduation 20191010-115-min" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135383_20191010-115-min.jpg" alt="IBSH Graduation 20191010-115-min" data-json="{"author":"©International Business School the Hague","author_url":"","source":"©International Business School the Hague"}" />

Informace a požadavky na přijetí

  • Absolvoval středoškolské / středoškolské vzdělání (12 let nebo více);
  • Má dostatečné znalosti anglického jazyka (IELTS 6.0 nebo vyšší);
  • Splnila další požadavky na zákonné bydliště;
  • Vyplnil formulář žádosti; a
  • Zaplatil registrační poplatek (100 EUR) a školné.

Další informace naleznete na našich webových stránkách: www.ibsthehague.com

IBSH graduation 20191010-169-min" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135384_20191010-169-min.jpg" alt="IBSH graduation 20191010-169-min" data-json="{"author":"©International Business School the Hague","author_url":"","source":"©International Business School the Hague"}" />

Kvalitní vzdělávání za méně

International Business School the Hague online programy

IBSH nyní nabízí všechny své programy také v online formátu. Jako online student se budete řídit stejnými osnovami jako studenti ve třídě a můžete navštěvovat živé kurzy prostřednictvím připojení k internetu nebo můžete studovat prostřednictvím zaznamenaných hodin. Budete dělat stejné úkoly a projekty jako studenti na akademické půdě a můžete se spojit se svým lektorem pro každý kurz, který navštěvujete, pomocí našeho pokročilého online systému doručování kurzů. Online studenti mohou na konci každého semestru přepnout do režimu na akademické půdě změnou zápisu. Online studenti také mohou navštěvovat IBSH v nizozemském Haagu (dostupnost závisí na počtu účastníků).

Vstupní požadavky a data vstupu pro různé online programy jsou stejné jako pro programy na akademické půdě. Kromě toho musí mít studenti přístup ke stabilnímu připojení k internetu s dostatečnou šířkou pásma.

Přijímací řízení

Vybavení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy