Keystone logo
International Business School the Hague Bakalářský studijní program Business Studies
International Business School the Hague

Bakalářský studijní program Business Studies

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 500 / per year

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

The International Business School, The Hague (IBSH) Netherlands offers a Bachelor of Arts in Business Studies. Tříletý (180 ECTS) BSc program v obchodních studiích nabízí jedinečnou kombinaci akademického vzdělání v obchodních studiích, managementu a rozvoji; a jedinečnou kombinací teoretického výcviku, praktických cvičení a pozic na odborných stážích. Získáte šanci specializovat se na kterékoli z následujících témat: Bankovnictví a finance, Finance a účetnictví, Řízení lidských zdrojů, Mezinárodní marketing, Pohostinství, Turismus a hotelnictví, Řízení obchodních informačních technologií, Řízení podniku. Další informace o těchto specializacích pokračujte ve čtení.

Abychom pomohli pochopit, jak se teoretické poznatky vztahují k reálným situacím, kombinuje bakalářské studium obchodní a volitelné moduly, které kombinují různé metody výuky a učení, včetně přednášek a seminářů, workshopů a simulací, jakož i personalizovaných úkolů a četných příležitostí k prozkoumat, rozvíjet, prezentovat a diskutovat o nápadech a aspiracích.

IBSH 20191010-017" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135382_20191010-017.jpg" alt="IBSH 20191010-017" data-json="{"author":"©International Business School the Hague","author_url":"","source":"©International Business School the Hague"}" />

Co očekávat od IBSH Executive BA-BS:

Akreditovaný bakalářský titul v oboru umění společně udělovaný IBSH a univerzitou ve Velké Británii. Náš program je solidní a profesionální a poskytuje vám příležitost specializovat se na několik oblastí zájmu. Program dále nabízí možnosti studia v zahraničí. Na IBSH kurzy vyučují zkušení akademici a významní odborníci se zkušenostmi v mezinárodních podnicích, občanské společnosti, managementu, financích a účetnictví. Naše rozmanitá fakulta sdílí hluboký závazek k rozvoji našich studentů a touhu je povzbudit, vyzvat a inspirovat.

IBSH graduation 20191010-169-min" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135384_20191010-169-min.jpg" alt="IBSH graduation 20191010-169-min" data-json="{"author":"©International Business School the Hague","author_url":"","source":"©International Business School the Hague"}" />

Informace a požadavky na přijetí

 • Absolvoval středoškolské / středoškolské vzdělání (12 let nebo více);
 • Má dostatečné znalosti anglického jazyka (IELTS 6.0 nebo vyšší);
 • Splnila další požadavky na zákonné bydliště;
 • Vyplnil formulář žádosti; a
 • Zaplatil registrační poplatek (100 EUR) a školné.

Další informace naleznete na našich webových stránkách: www.ibsthehague.com

IBSH Graduation 20191010-115-min" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135383_20191010-115-min.jpg" alt="IBSH Graduation 20191010-115-min" data-json="{"author":"©International Business School the Hague","author_url":"","source":"©International Business School the Hague"}" />

Kvalitní vzdělávání za méně

International Business School the Hague online programy

IBSH nyní nabízí všechny své programy také v online formátu. Jako online student se budete řídit stejnými osnovami jako studenti ve třídě a můžete navštěvovat živé kurzy prostřednictvím připojení k internetu nebo můžete studovat prostřednictvím zaznamenaných hodin. Budete dělat stejné úkoly a projekty jako studenti na akademické půdě a můžete se spojit se svým lektorem pro každý kurz, který navštěvujete, pomocí našeho pokročilého online systému doručování kurzů. Online studenti mohou na konci každého semestru přepnout do režimu na akademické půdě změnou zápisu. Online studenti také mohou navštěvovat IBSH v nizozemském Haagu (dostupnost závisí na počtu účastníků).

Vstupní požadavky a data vstupu pro různé online programy jsou stejné jako pro programy na akademické půdě. Kromě toho musí mít studenti přístup ke stabilnímu připojení k internetu s dostatečnou šířkou pásma.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Vybavení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář v transformačním podnikání a sociálním dopadu
  • Barcelona, Španělsko
  • Madrid, Španělsko
 • Bakalář v oboru Business Analytics
  • Villaviciosa de Odón, Španělsko
 • Bakalářský titul v oboru podnikových informačních technologií, vývoj her
  • Kajaani, Finsko