Keystone logo
ICBS Business College

ICBS Business College

ICBS Business College

Úvod

ICBS 40 let úspěšného provozu a akademické konzistence

ICBS Business College byla založena v roce 1977 v Soluni týmem vědců, kteří uspokojují potřebu Business Education. Došlo k rozšíření akcí v jiných městech. Od jeho prvního okamžiku byla jeho filozofie založena na:

 • Vzdělávání podle nejúčinnějších evropských a mezinárodních norem.
 • Studijní programy přizpůsobené potřebám trhu a budoucímu vývoji v globalizovaném prostředí.
 • Akademický personál, který kombinuje akademickou infrastrukturu s praktickými zkušenostmi.
 • Antropocentrický přístup k rozvoji bezprostřednosti, vztahů v plodném vzdělávacím prostředí usnadňujícím učení.
 • Zaměstnanost v podnikání tak, aby vznikly inovativní a nové myšlenky a především se vyvinuly v podnikání.

Ve spolupráci se zavedenými britskými státními univerzitami (Ulster, Kingston, Winchester) a akreditacemi mezinárodních akademických organizací (AMBA, QAA, NARIC, PRME) nabízejí a nabízejí vysokoškolské a postgraduální programy

 • Obchodní administrativa
 • Marketing
 • Finanční řízení a účetnictví
 • Ekonomika

Významně přispívá k vytvoření tisíců vysoce kvalifikovaných absolventů, kteří úspěšně provozují firmy a organizace, a to jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru.

ICBS Business College , která působí a nabízí své programy v Soluni a Aténách, nadále podporuje a vede studenty a absolventy i širší podnikatelskou komunitu při dosahování svých cílů.

76045_1.jpg

ICBS Thessaloniki Campus

Pouhých 10 kilometrů od centra Soluně leží Galenský areál v Oreokastro, který je příkladem 14 000 metrů čtverečních soukromých zařízení, které jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly úsilí učitelů a studentů v úsilí o dokonalost.ICBS Galene Campus zahrnuje: Třídy vybavené audiovizuálními médii a interaktivními projektory, konferenční sál s kapacitou 240 osob, počítačové laboratoře, knihovna a čítárna, administrativní kanceláře, kanceláře pedagogických pracovníků, konferenční místnosti, sekretářské kanceláře, kanceláře absolventů, sportovní hřiště

ICBS Athens City

ICBS Athens International College sídlí v budově gréckeho managementu (EEDE), která sídlí v aténském regionu Kato Patisia. V komplexu je k dispozici konferenční centrum s kapacitou 390 lidí, učebny, seminářovny, knihovny a laboratoře, což je ideální prostředí, které podporuje učení v akademickém prostředí.Další informace o škole: www.icbs.grDalší informace o University of Winchester: www.winchester.ac.uk

Žijící v Soluni

Thessaloniki je druhé největší město v Řecku s více než 1 milionem obyvatel ve své metropolitní oblasti a hlavním městem Makedonie.Město Thessaloniki bylo založeno v roce 315 př.nl Cassanderem Macedonem. Důležitou metropolí římského období, Thessaloniki bylo druhé největší a nejbohatější město byzantské říše. To bylo dobyté osmany v 1430 a prošel od Osmanské říše k Řecku 8. listopadu 1912.Thessaloniki je druhým hlavním hospodářským, průmyslovým, obchodním a politickým centrem Řecka; to je hlavní dopravní uzel pro Řecko a jihovýchodní Evropu, zejména přes přístav Soluně. Město je proslulé svými slavnostmi, událostmi a živým kulturním životem a je považováno za kulturní město v Řecku.Události, jako například Mezinárodní veletrh v Soluni a Mezinárodní filmový festival v Soluni se konají každoročně. Thessaloniki bylo Evropským hlavním městem mládeže v roce 2014. V Soluni sídlí řada pozoruhodných byzantských památek, včetně paleokřesťanských a byzantských památek v Soluni, seznamu světového dědictví UNESCO, jakož i řady římských, osmanských a sefardských židovských staveb. Hlavní univerzitní univerzita, Aristotelova univerzita, je největší v Řecku a na Balkáně.Thessaloniki je vyhledávanou turistickou destinací v Řecku. V roce 2013 obsahoval časopis National Geographic časopis Solomon v nejlepších turistických destinacích po celém světě, zatímco časopis Financial Times FDI (přímá zahraniční investice) v roce 2014 vyhlásil Soluň za nejlepší středně velké evropské město budoucnosti pro lidský kapitál a životní styl. Mezi pouličními fotografy se centrum Soluně také považuje za nejpopulárnější místo pro pouliční fotografie v Řecku.

Žije v Aténách

Athény je hlavní město a největší město Řecka. Atény dominuje regionu Attika a je jedním z nejstarších měst na světě, jehož zaznamenaná historie trvala více než 3 400 let a nejstarší lidská přítomnost začíná někde mezi 11. a 7. tisíciletím BCE. Klasické Atény byly silným městským státem, který vznikl ve spojení s námořním vývojem přístavu Pireus, který byl odlišným městem před vstupem do Atén v 5. století BCE. Středisko umění, učení a filozofie, domov Platonovy akademie a Aristotelovy lýce, je obecně označováno jako kolébka západní civilizace a místo narození demokracie. V moderní době jsou Athény velkou kosmopolitní metropolí a jsou centrem ekonomického, finančního, průmyslového, námořního, politického a kulturního života v Řecku. Atény jsou domovem dvou památek UNESCO, Akropolis v Aténách a středověkého kláštera Daphni. Atény jsou také domovem několika muzeí a kulturních institucí, jako je Národní archeologické muzeum, kde je největší sbírka starověkých řeckých starožitností na světě, Muzeum akropole, Muzeum cyklamického umění, Muzeum Benaki a Byzantské a křesťanské muzeum.Řecko je jednou z nejlevnějších zemí v Evropě pro cizince, jak pro turisty, tak pro zahraniční studenty. V průměru byste potřebovali zhruba 450-700 EUR / měsíc pro všechny výdaje, včetně ubytování, což je přiměřené ve srovnání s jinými evropskými destinacemi (Španělsko, Německo nebo Itálie), kde průměrné měsíční náklady na bydlení činí 800 až 1000 EUR.

Místa

 • Athens

  200, IONIAS AVE & IAKOVATON STR, , Athens

  • Athens

   3, Rethimnou Str., 10682, Athens

   • Thessaloniki

    Thessaloniki 108, Oreokastro 570 13, , Thessaloniki

    Otázky