Keystone logo
IFA Paris

IFA Paris

IFA Paris

Úvod

IFA Paris - Mezinárodní módní škola pro design a podnikání

S 1200 studenty zapsanými ve svých „bakalářských a magisterských / MBA programech“ na svých kampusech v Paříži, Šanghaji a Istanbulu předává IFA Paris francouzské módní a luxusní dědictví, jakož i smysl pro inovace a schopnost pracovat jako tým v mezinárodní prostředí.

Naše 3000 absolventů zastupujících více než 50 různých národností se úspěšně integrovalo do světa módy a luxusu.

Naše motto: rozkvetněte svou kreativitu, sdílejte naši vášeň pro dokonalost.

Více informací o našich areálech, programech a dalších najdete na www.ifaparis.com

PARIS ŠKOLA

IFA Paris byla založena v roce 1982, aby spojila francouzské módní dědictví s moderním globalizovaným světem. Jako jediný institut v Paříži nabízející všechny své vysokoškolské a postgraduální kurzy vyučované v angličtině a francouzštině se IFA Paris stará o vysoce mezinárodní studentskou organizaci ze všech koutů světa. Mezinárodní módní akademie, známá pod názvem IFA Paris , nabízí studentům vysokoškolské kurzy designu a marketingu a postgraduální kurzy designu, obchodu, komunikace a luxusu v prostředí multidisciplinární spolupráce. Díky kampusům v Paříži, Šanghaji a Istanbulu je IFA Paris v popředí módního a luxusního vzdělávání a nabízí kurzy, které odrážejí šíři příležitostí dostupných v tomto pulzujícím průmyslu.

Nedávno se přestěhoval do 18-24 Quai de la Marne, IFA Paris přehlíží známý kanál a je jádrem vyvíjejícího se 19. obvodu. Nové umístění ztrojnásobilo velikost předchozích akademických zařízení a přidalo rozsáhlé nové vybavení ve prospěch studentů, včetně větších učeben, prostoru pro studenty a zdroje a studijního střediska. V budově bude také umístěno několik nových módních dílenských prostorů, které pojmou praktické projekty

SHANGHAI ŠKOLA

IFA Paris se stala přední módní škola v Číně a je jedinečná při demonstraci svého odhodlání dosáhnout úspěchu tím, že přináší nejlepší, převážně francouzské profesionální módní instruktory. Ve spolupráci s Šanghajskou univerzitou inženýrských věd, IFA Paris založila svou škola v Šanghaji v roce 2002, první čínsko-francouzský společný podnik v oblasti módní výchovy schválený čínskou vládou. Škola Šanghajů IFA nabízí jedinečnou příležitost mezinárodním studentům, kteří chtějí získat přehled o světově nejrychleji se rozvíjejícím módě a luxusním trhu, přičemž obdrží stejný vysoce kvalitní učební plán vyučovaný v angličtině jako v Paříži. Šanghaj je otevřená a extrémní metropole a jeho vzestup do řad jako módní město je bezpochyby vážným tématem. Od pozdního období 19. století je Šanghaj módním centrem Číny. Šanghajský styl cestoval po světě ve dvacátých a třicátých letech minulého století a znovu se objevil v přítomnosti módních návrhářů, kteří používají směs tradičních a moderních myšlenek, aby vytvořili nové módní trendy. Je pozoruhodné, že jsou to moderní spotřebitelé země, kteří přeměňují Čínu na světový trh s nejmodernějšími a nejmodernějšími módními výrobky. Shanghai je nepochybně čínská Mekka pro mezinárodní módu a luxusní průmysl. Většina zahraničních módních a šperkových značek, od luxusních po hromadné trhy, počítá s více než jedním obchodem v mnoha módních maloobchodních obcích města a velkých nákupních centrech. Zatímco luxusní automobily, 5 hvězdičkové hotely a jídelna na vysoké úrovni jsou pravidelnými památkami v centru města, je nyní také rostoucí zájem o jachty a soukromé trysky mezi nejbohatší v Číně.

ISTANBUL SCHOOL

Po založení ve Francii a Číně je módní škola IFA Paris přítomna také v jednom z nejživějších měst na křižovatce Evropy a Asie: Istanbul.

IFA Paris je velmi hrdá na spolupráci s jednou z nejuznávanějších univerzit v Istanbulu: Bahçeşehir University .

Areál univerzity Bahçeşehir je významným krokem k naplnění poslání univerzity budovat budoucnost mimo minulost země a zřídit centrum v obchodním centru Istanbulu, kde se setkávají kultura, vzdělávání a učení s cílem řešit měnící se potřeby Turecka a světa. . IFA Paris věří, že je to privilegium i výhoda pro její studenty, aby co nejlépe využili toho, co dané místo může nabídnout.

Istanbul je jedním z nejzajímavějších a nejdynamičtějších měst na světě a je diverzifikovaným místem plným muzeí, galerií, parků a moderních vysokých škol. Je proto schopen poskytnout prostor pro ty, kteří touží po prozkoumání a rozvoji svých vlastních zájmů a zahájení kariéra v módním a luxusním obchodním prostředí.

Bahçeşehir University Centre Continuing Education Center (BAUSEM)

Institucionální vize Centra dalšího vzdělávání Univerzity Bahçeşehir (BAUSEM) je, že vzdělávání je celoživotním procesem mechanismu seberealizace jednotlivce. Hlavní zásadou BAUSEM je šířit kulturu celoživotního učení ve společnosti a zvyšovat povědomí jednotlivců, že učení není omezeno hranicemi formálního vzdělávání. IFA Paris a Bahçeşehir University nabízí pracovní příležitosti v oblasti módy a luxusu pro profesionály a pro ty, kteří se zajímají o tuto oblast, s jejich krátkými vzdělávacími programy vytvořenými společně prostřednictvím BAUSEM.

Proč spolupráce IFA Paris a Bahçeşehir University/BAUSEM?

Slogan „V srdci Istanbulu“ je vhodný pro univerzitu, jako je Univerzita Bahcesehir (BAU) ... S hlavním kampusem na okraji Bosporu v Besiktasu každý den začíná brzy rychlou mobilitou a pokračuje po celý den. Navíc je možné se s akcí setkat téměř v každé části univerzity.

První věc, která vám při vstupu na naši univerzitu padne do oka, bude velký počet zahraničních studentů. Ze Spojených států do Číny, z Francie do Jižní Koreje ze široké geografické oblasti zahrnující přes tisíc zahraničních studentů studuje na BAU.

„BAU GLOBAL“ poskytuje studentům BAU šanci získat vzdělání z velmi různých bodů. BAU Global je toho schopna dosáhnout prostřednictvím Berlína, Toronta, Washingtonu DC, Batumi, Kypru, Hanoje, Kyjeva, Puebly, Brockwille.

Doprava na BAU je celkem snadná. BAU poskytuje studentům a vědcům bezplatnou kyvadlovou dopravu mezi dvěma areály v centru Istanbulu, Besiktas North, Beşiktaş South, Göztepe ve Galata. Čluny vyplují z oblasti, které dávají jméno BAUPORT. Je to oblast, která je plně vyhrazena pro použití studenty se zelení a nádherným výhledem na Bospor. Čluny vyplouvají v určitých denních dobách z vlastního mola a to umožňuje příjemnou cestu mezi areály v Besiktasu a Galatě. Studenti se tak vyhýbají rušnému istanbulskému provozu a při přechodu z kampusu do kampusu si užívají oceán a jeho čerstvý vzduch.

Další informace naleznete na adrese https://www.ifaparis.com

Vlastnosti kampusu

PAŘÍŽSKÁ ŠKOLA

IFA Paris byla založena v roce 1982, aby spojila francouzské módní dědictví s moderním globalizovaným světem. Jako jediný institut v Paříži nabízí všechny své pregraduální a postgraduální kurzy vyučované v angličtině a francouzštině, IFA Paris se stará o vysoce mezinárodní studenty ze všech koutů světa. International Fashion Academy, lépe známá jako IFA Paris , nabízí studentům bakalářské kurzy designu a marketingu a postgraduální kurzy designu, obchodu, komunikace a luxusu v prostředí multidisciplinární spolupráce. S kampusy v Paříži, Šanghaji a Istanbulu je IFA Paris v popředí módního a luxusního vzdělávání a nabízí kurzy, které odrážejí šíři příležitostí dostupných v tomto pulzujícím odvětví.

IFA Paris , nedávno přemístěný do Quai de la Marne 18-24, s výhledem na slavný kanál a je srdcem rozvíjejícího se 19. obvodu. Nové umístění ztrojnásobilo velikost předchozích akademických zařízení a přidalo rozsáhlé nové vybavení ve prospěch studentů, včetně větších učeben, studentského salonku a informačního a studijního centra. V budově bude také umístěno několik nových prostor pro módní dílny, které budou sloužit pro praktické projekty

ŠANGHAJ ŠKOLA

IFA Paris se stala přední módní školou v Číně a je jedinečná v tom, že demonstruje svou oddanost úspěchu tím, že přivádí ty nejlepší, většinou francouzské profesionální módní instruktory. Ve spolupráci s Shanghai University of Engineering Sciences založil IFA Paris v roce 2002 svou školu v Šanghaji, vůbec první čínsko-francouzský společný podnik v oblasti módního vzdělávání schválený čínskou vládou. Škola IFA v Šanghaji nabízí jedinečnou příležitost zahraničním studentům, kteří chtějí nahlédnout do nejrychleji rostoucího světového trhu s módou a luxusem a zároveň absolvovat stejně vysoce kvalitní učební osnovy vyučované v angličtině jako v Paříži. Šanghaj je otevřená a extroverzní metropole a její vzestup do řad hlavního města módy je bezpochyby vážným tématem. Od pozdějšího období 19. století je Šanghaj módním centrem Číny. Šanghajský styl cestoval po světě ve 20. a 30. letech 20. století a znovu se objevil v současnosti s módními návrháři využívajícími směs tradičních a moderních nápadů k vytváření nových módních trendů. Je pozoruhodné, že jsou to moderní spotřebitelé země, kteří transformují Čínu na největší světový trh s luxusními a špičkovými módními produkty. Šanghaj je bezesporu čínskou Mekkou mezinárodní módy a luxusního průmyslu. Většina zahraničních značek módy a šperků, od luxusních až po masové trhy, počítá s více než jedním obchodem v četných městských čtvrtích s módou a velkých nákupních centrech. Zatímco luxusní auta, 5hvězdičkové hotely a luxusní restaurace jsou pravidelnými památkami v centru města, mezi nejbohatšími v Číně nyní roste také zájem o jachty a soukromá letadla.

ISTANBULSKÁ ŠKOLA

Po založení ve Francii a Číně je módní škola IFA Paris nyní přítomna také v jednom z nejživějších měst na křižovatce Evropy a Asie: v Istanbulu.

IFA Paris je velmi hrdá na spolupráci s jednou z nejuznávanějších univerzit v Istanbulu: Bahçeşehir University .

Kampus univerzity Bahçeşehir představuje významný krok při naplňování poslání univerzity vybudovat budoucnost z minulosti země, zřízení centra v obchodním centru Istanbulu, kde se setkávají kultura, vzdělávání a učení, aby reagovaly na měnící se potřeby Turecka a světa . IFA Paris věří, že je výsadou i výhodou pro její studenty vytěžit to nejlepší z toho, co místo může nabídnout.

Istanbul je jedním z nejvíce vzrušujících a nejdynamičtějších měst na světě a rozmanitým místem plným muzeí, galerií, parků a moderních vysokých škol a je schopen poskytnout scénu pro ty, kteří touží po prozkoumávání a rozvíjení svých vlastních zájmů a zahájení podnikání. kariéra v prostředí módy a luxusního byznysu.

Centrum dalšího vzdělávání Bahçeşehir University (BAUSEM)

Institucionální vizí Bahçeşehir University Continuing Education Center (BAUSEM) je, že vzdělávání je celoživotním procesem seberealizačního mechanismu jednotlivce. Hlavním principem BAUSEM je šíření kultury celoživotního učení ve společnosti a zvyšování povědomí jednotlivců o tom, že učení není omezeno hranicemi formálního vzdělávání. IFA Paris a Bahçeşehir University nabízí kariérní příležitosti v oblasti módy a luxusu pro profesionály a pro ty, kteří se o tuto oblast zajímají, prostřednictvím svých krátkých školicích programů společně vytvořených prostřednictvím BAUSEM.

Proč spolupráce mezi IFA Paris a Bahçeşehir University/BAUSEM?

Slogan „V srdci Istanbulu“ je vhodný pro univerzitu, jakou je Bahcesehir University (BAU)... S hlavním kampusem na okraji Bosporu v Besiktase každý den začíná brzy s rychlou mobilitou a pokračuje po celý den. Navíc s akcí je možné se setkat téměř na každé části univerzity.

První, co vás při vstupu na naši univerzitu praští do očí, bude velké množství zahraničních studentů. Na BAU studuje od Spojených států po Čínu, od Francie po Jižní Koreu z široké geografické oblasti přesahující tisíc zahraničních studentů.

"BAU GLOBAL" poskytuje studentům BAU šanci získat vzdělání z velmi odlišných bodů. BAU Global toho může dosáhnout přes Berlín, Toronto, Washington DC, Batumi, Kypr, Hanoj, Kyjev, Puebla, Brockwille.

Doprava do BAU je celkem snadná. BAU poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu studentům a učencům s jejich vlastními loděmi mezi dvěma kampusy umístěnými v srdci Istanbulu, Besiktas North, Beşiktaş South, Göztepe ve Galata. Lodě vyplouvají z oblasti, které dávají jméno BAUPORT. Je to oblast, která je plně vyhrazena pro použití studentů se zelení a nádherným výhledem na Bospor. Lodě vyplouvají v určitou denní dobu z vlastního mola, což umožňuje příjemnou cestu mezi kampusy v Besiktase a Galatě. Studenti se tak vyhýbají rušnému istanbulskému provozu a užívají si oceánu a jeho čerstvého vzduchu při přechodu z kampusu do kampusu.

  Statistiky absolventů

  Místa

  • Paris

   18-24 Quai de la Marne

  • Shanghai

   350 Xianxia Road

   • Istanbul

    Kadir Has Caddesi Cibali

    Otázky