We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The International Information Technologies University (IITU)

The International Information Technologies University (IITU)

The International Information Technologies University (IITU)

Úvod

Mezinárodní univerzita informačních technologií ( IITU ) je jedinou univerzitou v Kazachstánu, která získala mezinárodní institucionální akreditaci ASIIN a prošla formálním potvrzením souladu s mezinárodními standardy. Mezinárodní univerzita informačních technologií zaručuje splnění institucionálních, procedurálních a kulturních požadavků na vysoce kvalitní výuku a úspěšné učení.

Za deset let vývoje se IITU zapsala na seznam nejlepších technických univerzit v zemi. Univerzita neustále pracuje na zlepšování kvality vzdělávacích služeb a poskytuje vysoký potenciál pro zaměstnance fakulty. Moderní infrastruktura univerzity, harmonizace vzdělávacích programů s předními mezinárodními univerzitami přispívá k dynamickému růstu studentského sboru. Univerzita školí novou generaci specialistů na ICT se znalostí průmyslových technologií, pokročilým managementem, ekonomikou a komunikačními dovednostmi s hlubokým porozuměním angličtiny.

Místa

  • Almaty

    Manas Street,8, 050000, Almaty

    Otázky