Keystone logo
Illinois Institute of Technology Bakalář přírodních věd v oboru počítačové a kybernetické inženýrství
Illinois Institute of Technology

Bakalář přírodních věd v oboru počítačové a kybernetické inženýrství

Chicago, Spojené státy americké

133 Hours

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670

Na kampusu

Úvod

Bakalář přírodních věd v počítačovém a kybernetickém inženýrství připravuje studenty na inženýrskou kariéru, která zahrnuje návrh a aplikaci bezpečných a odolných počítačových hardwarových a softwarových systémů. Jedná se o unikátní program, který spojuje počítačové inženýrství a témata kybernetické bezpečnosti do jednoho hlavního.

Program klade důraz na inženýrství kybernetické bezpečnosti kyberneticko-fyzikálních systémů, které jsou každým dnem stále více rozšířené. Zabývá se detekcí a eliminací zranitelností a bezpečným provozem internetu věcí, cloud computingu, zdravotnictví, inteligentních/mikroridních energetických systémů, počítačových sítí a bezdrátové komunikace.

přehled programu

Prozkoumejte, jak analyzovat procesy a techniky pro konstrukci softwarových řešení pro nákladově efektivní implementaci strategií kybernetické obrany prostřednictvím praktického programování a reálných situací, které učí profesionálové z oboru – vše navrženo tak, aby vám pomohlo připravit se na vzrušující oblast kybernetické bezpečnosti.

Proč je Illinois Tech jednou z nejlepších univerzit v zemi

Jako student Illinois Tech budete automaticky považováni za štědrá institucionální stipendia naší univerzity. V průměru to představuje úsporu 107 472 USD na školném a ubytování pro každého studenta během vašich čtyř let na Illinois Tech (134 340 USD za pět let, na základě údajů z podzimu 2021).

Jsme odhodláni dramaticky snížit náklady na váš titul, takže se můžete soustředit na učení na jedné z nejdynamičtějších a nejinovativnějších univerzit v zemi.

Chcete další skvělé důvody?

  • Kromě našeho institucionálního stipendia uděluje Illinois Tech v průměru našim studentům dalších 34 412 $ za školné na základě potřeby během čtyř let (43 015 $ po dobu pěti let). (mezi FAFSA filers, podzim 2021)
  • Jsme 44. škola s nejlepší hodnotou v zemi (US News & World Report)
  • 98 % našich studentů dostává nějakou formu finanční pomoci
  • Průměrný nástupní plat našich vysokoškoláků je 63 938 $

Vybavení

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky