Keystone logo
Illinois Institute of Technology Bakalář přírodních věd v oboru počítačové inženýrství
Illinois Institute of Technology

Bakalář přírodních věd v oboru počítačové inženýrství

Chicago, Spojené státy americké

131 Hours

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670

Na kampusu

Úvod

Bakalář přírodních věd v počítačovém inženýrství poskytuje studentům široké teoretické a praktické porozumění oboru. Program se zaměřuje na silnou znalost algoritmických technik, stejně jako na řešení problémů, analytické myšlení a dovednosti počítačového programování.

Tento program je akreditován inženýrskou akreditační komisí ABET.

přehled programu

Studenti získají hlubší pochopení návrhu digitálních hardwarových a softwarových systémů, programování, teorie obvodů, počítačového designu a softwarového inženýrství. Tento program připravuje studenty na širokou škálu aplikací včetně bezpečnostních systémů, biomedicíny, robotiky, her a dalších.

Počítačové inženýrství zahrnuje návrh a aplikaci počítačového hardwaru a počítačového softwaru. Počítačový hardware se skládá z fyzických komponent, které implementují počítačový systém: procesorové a paměťové čipy, obvodové desky a periferní zařízení. Počítačový software se skládá z počítačových programů, které plní konkrétní úkol pomocí sekvencí jednoduchých, programovatelných kroků. Počítače se staly nedílnou součástí mnoha velkých systémů, které vyžadují sofistikované řízení, včetně automobilů, lékařských přístrojů, telekomunikačních systémů a automatizace továren. Počítače jsou hnací silou mnoha dnešních vzrušujících nových technologií, včetně bezdrátové komunikace, interaktivních multimédií a vysokorychlostních počítačových sítí. Počítačoví inženýři musí mít podrobné znalosti o hardwaru i softwaru, aby mohli navrhovat, budovat a používat komplexní systémy zpracování informací pro širokou škálu aplikací.

Cílem bakalářského programu počítačového inženýrství ECE je produkovat absolventy elektrotechniky, kteří jsou připraveni:

  • Vstupte do jejich profese a intelektuálně k ní přispívejte
  • Vydejte se na celoživotní kariéru osobního a profesního růstu
  • Absolvujte pokročilé kurzy na úrovni absolventa

Proč je Illinois Tech jednou z nejlepších univerzit v zemi

Jako student Illinois Tech budete automaticky považováni za štědrá institucionální stipendia naší univerzity. V průměru to představuje úsporu 107 472 USD na školném a ubytování pro každého studenta během vašich čtyř let na Illinois Tech (134 340 USD za pět let, na základě údajů z podzimu 2021).

Jsme odhodláni dramaticky snížit náklady na váš titul, takže se můžete soustředit na učení na jedné z nejdynamičtějších a nejinovativnějších univerzit v zemi.

Chcete další skvělé důvody?

  • Kromě našeho institucionálního stipendia uděluje Illinois Tech v průměru našim studentům dalších 34 412 $ za školné na základě potřeby během čtyř let (43 015 $ po dobu pěti let). (mezi FAFSA filers, podzim 2021)
  • Jsme 44. škola s nejlepší hodnotou v zemi (US News & World Report)
  • 98 % našich studentů dostává nějakou formu finanční pomoci
  • Průměrný nástupní plat našich vysokoškoláků je 63 938 $

Vybavení

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky