Keystone logo
Iowa Wesleyan College

Iowa Wesleyan College

Iowa Wesleyan College

Úvod

Univerzita Iowa Wesleyan byla založena v roce 1842 a je plně akreditovanou koedukovanou univerzitou svobodných umění. IW má bohatou historii inovací ve vzdělávání; je průkopníkem ve vědách; a v popředí vzdělávacích příležitostí pro ženy. Iowa Wesleyan je lídrem v oblasti služebního učení, přičemž studenti se 100% účastní stáží jako součást učebních osnov. Mezi absolventy patří Dr. James Van Allen '35, vesmírný vědec, který objevil radiační pásy Země, které nyní nesou jeho jméno; a Dr. Peggy Whitson '81, astronaut NASA, který dvakrát sloužil jako velitel stanice pro Mezinárodní vesmírnou stanici a je držitelem několika rekordů NASA. V roce 1869 založilo sedm studentek z Iowy Wesleyan studentské sdružení PEO na akademické půdě, která se pyšní mezinárodním členstvím.

Akademické programy v Iowě Wesleyan zahrnují vysokoškolské, postgraduální a online učení. Servisní učení je integrováno do učebních osnov a zajišťuje, aby všichni studenti propojili výuku ve třídě se službou ostatním.

Nachází se v Mount Pleasant v Iowě, Iowa Wesleyan nabízí celou řadu uměleckých a kulturních příležitostí pro jihovýchodní Iowu. Umělecká představení, koncerty, přednášky a divadelní představení se konají po celý rok a většina z nich je veřejnosti přístupná zdarma. Jihovýchodní Iowa Symphony Orchestra je založen na kampusu.

Místa

  • Mount Pleasant

    North Main Street,601, 52641, Mount Pleasant

    Otázky