Keystone logo
Islamic University Of Rotterdam Bakalářský program v islámské teologii
Islamic University Of Rotterdam

Bakalářský program v islámské teologii

Rotterdam, Nizozemsko

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Během tohoto čtyřletého bakalářského programu HBO se studenti mohou ponořit do široké škály předmětů islámské teologie. Složení kurzů v rámci programu je založeno na vnitřním pohledu a současně nabízí dostatečné variace a výzvy ve znalostech, teorii a odborné praxi.

Hlavními výukovými metodami jsou přednášky, cvičení, samostudium, stáže a závěrečná práce.

Po úspěšném absolvování programu se absolvent může nazývat teologem. Velký počet absolventů IUASR se rozhodl pokračovat ve vzdělávání. Jiní mohou pracovat jako imámové, specialisté na islám pro vládní agentury nebo nevládní agentury. Pro naše absolventy existuje spousta pracovních příležitostí na ministerstvech, místních úřadech, islámských základních školách, mešitách nebo islámských organizacích.

Minimálním požadavkem pro přijetí je diplom, který se alespoň rovná nizozemskému diplomu HAVO. V případě nizozemských uchazečů by bylo použitelné také mezinárodní všeobecné osvědčení o středním vzdělání (IGCSE), všeobecné osvědčení o vzdělání: běžná úroveň (O'levels) nebo mezinárodní maturita (IB).

Chcete-li se zaregistrovat do našeho bakalářského programu v angličtině, musíte ovládat angličtinu. Přijímané testy jsou IELTS (6,0 a více), TOEFL (80 a více) a zkouška z Cambridge English (CPE, CAE - 169 cambridgeských skóre).

Vzhledem k tomu, že bakalářský program islámské teologie se vyučuje ve 4 čtvrtletích za akademický rok, jsou aplikace otevřeny po celý rok. Noví studenti mohou zahájit vzdělávání na začátku některého ze čtyř čtvrtletí roku.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy