Keystone logo
ISPGAYA Počítačové inženýrství
ISPGAYA

Počítačové inženýrství

Vila Nova de Gaia, Portugalsko

3 Years

Portugalština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 120 / per year *

Na kampusu

* Modalita 1 - (pouze studie): roční platba: 3120 € (2 pololetní splátky). Způsob 2 - (studie a ubytování): Roční platba: 7 000 EUR (čtyři čtvrtletní splátky)

Úvod

Prezentace kurzu

Cíle oboru Počítačové inženýrství jsou:

  • Školení absolventů v oboru Počítačové inženýrství (absolventů), se širokým a solidním vzděláváním, které je připravuje na řízení a provádění všech úkolů životního cyklu softwarových systémů, orientovaných na přímý doprovod k návrhu a vývoji, výrobě, kvalitě a Údržba, s vlastní autonomií, schopná přizpůsobit se výzvám v profesní činnosti, aplikovat jejich vědecké znalosti a metody a techniky vlastní inženýrství.
  • Vychovávat absolventy schopné udržovat dialog s různými útvary a lidmi, kultivovat chuť k učení a výzkumu, vyvíjet nová řešení a integrovat různé hodnoty vědy do své činnosti.
  • Vychovávat absolventy, kteří v průběhu své profesní kariéry přebírají úkoly v organizacích, a to jak v technickém, tak v manažerském oboru, a přispívají k řízení informací a znalostí.
  • Trénovat lidi dovednostmi požadovanými odbornou inženýrskou praxí: být schopen řídit projekty, jasně a efektivně komunikovat, pracovat v týmech a vést multidisciplinární týmy, přizpůsobovat se změnám a samostatně se učit během života.
  • Trénovat absolventy připravené učit se a efektivně používat techniky a nástroje v oblasti počítačového inženýrství, které vznikají v budoucnu. Tato všestrannost je činí obzvláště platnými v organizacích, kde je vyžadována trvalá inovace.

Kurz je registrován OET - Objednávka technických inženýrů, na Vysoké škole informatiky.

Přijímací řízení

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky