Keystone logo
Istanbul Aydin University Bakalářský inženýrství
Istanbul Aydin University

Bakalářský inženýrství

Istanbul, Turecko

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bakalářský studijní program na katedře počítačového inženýrství je 240 kreditů ECTS, čtyřletý program složený z osmi semestrů, z nichž každý má pracovní náplň 30 ECTS. Jeden ECTS se rovná 25,5 hodinám studijní zátěže studentů za semestr.

Vysokoškolský program Katedry počítačového inženýrství, který byl založen v roce 2007, se zaměřuje na vzdělávání technicky kompetentních a sociálně uvědomělých techniků, kteří budou navrhovat a implementovat informační a výpočetní systémy nařízené stále rostoucími a diverzifikovanými automatizačními potřebami současných společností. Katedra nabízí vyvážený vysokoškolský program, který zahrnuje počítačový software, počítačový hardware a počítačové sítě se silným zázemím v matematice, stejně jako mimoškolní technické / netechnické a povinné / volitelné předměty.

Cíle

  • Naši absolventi; Využití odborných znalostí a dovedností jako zaměření na vytváření kreativních řešení etických pravidel; Počítačový inženýr, softwarový vývojář, obchodní analytici, IT inženýr, softwarový testovací technik, specialisté na analýzu dat, webový vývojář atd., Uspokojují potřeby doby v různých obchodních oblastech.
  • Vystudovali jsme technicky zdatné absolventy, kteří rychle přijímají technologické změny; Mohou sloužit jako úspěšní podnikatelé v oblasti počítačového inženýrství a věd, stejně jako inženýři, kteří mohou v případě potřeby udělat akademickou kariéru.

Cíle

  • Naším cílem je mít důvěru v počítačového inženýra, že naši absolventi mohou pracovat kdekoli na světě.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky

Podobné kurzy