Keystone logo
Istanbul Medipol University Bakalář v oboru počítačového inženýrství
Istanbul Medipol University

Bakalář v oboru počítačového inženýrství

Istanbul, Turecko

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

18 Sep 2024

USD 6 120 / per year

Na kampusu

Úvod

Katedra počítačového inženýrství Univerzity Medipol má svým studentům poskytnout široký rozhled v oblasti počítačového inženýrství, které je a bude jednou z hlavních hybných sil globalizace a technologického pokroku.

Na univerzitě Medipol jsou naše osnovy matematiky, vědy a inženýrství podporovány povinnými netechnickými a volitelnými kurzy, které studentům umožňují zlepšit jejich profesionální schopnosti, sociální, kariérní a etické odpovědnosti a také pochopit důležitost inovací a podnikání .

Poskytujeme příležitost studovat až dva semestry v Evropě prostřednictvím programu Erasmus a také studiem dvojitého nebo velkého/vedlejšího programu. Studenti získají praktické zkušenosti prostřednictvím laboratorního vzdělávání a účasti na výzkumných projektech. Povinné stáže v létě po čtvrtém a šestém semestru umožňují studentům získat zkušenosti v aplikačních oblastech jejich zájmů. Ve společnosti Medipol mají studenti počítačového inženýrství také možnost pracovat na výzkumných projektech od třetího ročníku. Vzhledem k tomu, že univerzita poskytuje různorodou spolupráci mezi svými katedrami, mohou studenti počítačového inženýrství pracovat na projektech od lékařské oblasti po stavební inženýrství. Obrovský aplikační potenciál počítačového inženýrství rozšiřuje představy studentů.

Katedra počítačového inženýrství má strategii vybavit studenty kvalifikací pro řešení problémů v reálném životě a udržení kontinuálního profesního rozvoje. Jelikož se jedná o technologický věk, absolventi budou mít spoustu příležitostí, jako je vývoj hardwaru a softwaru v různých oblastech, pokud je pro vás obor výpočetní techniky to pravé, oddělení počítačového inženýrství na Istanbul Medipol University je ideálním místem, kde můžete být inovativní , kreativní, týmový pracovník, navrhovat nové produkty a řešit problémy.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

O Škole

Otázky