Keystone logo
ITM Paris

ITM Paris

ITM Paris

Úvod

Již více než 30 let je ITM Paris vzorovou školou make-upu pro profesionály v oboru kinematografie, audiovizuální techniky, módy, zábavy, reklamy a krásy.

Výuka je multidisciplinární. Integruje oblasti související s líčením, jako je kadeřnictví, styling, příčesky atd. To umožňuje studentům porozumět profesím, s nimiž budou muset spolupracovat, porozumět omezením a požadavkům a vzít v úvahu při své vlastní práci.

Výuka angličtiny, zejména slovníku makeupového průmyslu, usnadňuje integraci studentů do multikulturních týmů během mezinárodních filmových produkcí nebo módních přehlídek.

Semináře ke čtení a analýze skriptů umožňují studentům rozvíjet schopnost předvídat a připravovat se na natáčení.

Naším cílem je předat naše vzácné zkušenosti s líčením. To je důvod, proč reproduktory, jejichž hlavní činností je vykonávat povolání profesionálního vizážisty, pořádají specializované lekce líčení.

Každý rok zasahuje více než třicet profesionálních řečníků. Spolu s technikami pomáhají lidem objevovat a procvičovat, svědčí o vlastnostech nezbytných pro dobrou práci.

Pluralita pohledů a metod zaručuje získání velké adaptability studentů na rozmanitost produkčních týmů. Jsou a jsou nejnovějšími novinkami v oboru. Tým ITM Paris pravidelně drží krok s inovacemi, zejména technologickými, ovlivňujícími profesionální make-up sektor a podle toho přizpůsobuje svou výuku.

Místa

  • Paris

    9, rue des Arènes 75005 Paris, 75005, Paris

    Otázky