Keystone logo
IU International University of Applied Sciences – MyStudies

IU International University of Applied Sciences – MyStudies

IU International University of Applied Sciences – MyStudies

Úvod

Co IU dělá jinak

IU International University of Applied Sciences poskytuje kvalitní programy pro bakaláře, Mistr, a MBA tituly se zcela novým přístupem. Založili kampusy pro studenty, kteří chtějí dokončit studium na místě, ale také nabízejí kompletní programy online pro distanční vzdělávání. Plus, IU posouvá flexibilitu o krok dále. IU nabízí kombinovaný přístup pro mnoho svých programů, aby studenti studovali online i na akademické půdě. S kombinovaným online a akademickým studijním modelem, studenti mají svobodu strávit semestr studiem z domova, a příští semestr na univerzitním kampusu v Berlíně nebo Bad Honnef. Studujte každý semestr kdekoli to dává největší smysl. Takto, IU umožňuje studentům rozvíjet se na osobní a profesionální úrovni a pomáhat rozvíjet jejich kariéru prostřednictvím orientovaného na budoucnost, flexibilní studie.

Mise IU

Co pohání IU, je to, co vás pohání: IU International navrhuje své programy tak, aby byly co nejflexibilnější a nejinovativnější - bez obětování kvality. Poskytují odborné znalosti a inovativní učební materiály a zaměřují se na vynikající služby studentům a odborné poradenství. Programy IU poskytují znalosti specifické pro daný předmět a měkké dovednosti s přístupem orientovaným na budoucnost a digitálními nástroji k přípravě absolventů na mezinárodní obchodní svět.

IU: Zaměřeno na požadavky globálního trhu

Studium na IU International umožňuje kariéru v globálním prostředí a vítá studenty z celého světa. IU připravuje studenty na mezinárodní kariéru s průmyslově relevantním vzdělávacím obsahem a věnují velkou pozornost poskytování globální perspektivy jak pro obecné moduly řízení, tak pro obsah specifický pro daný předmět. IU propůjčuje své mezinárodní myšlení ve všem, co dělají, aby připravila novou generaci profesionálů pro globální podnikání.

94 procento absolventů IU najde práci během prvních tří měsíců po ukončení studia a, po dvou letech, průměrně 80 procent má manažerské povinnosti. Tyto výsledky vycházejí ze skutečnosti, že, kromě výuky odborných znalostí, IU se zaměřuje na školení sociálních a mezikulturních kompetencí - plus všichni profesoři IU mají minimálně pětileté zkušenosti s prací přímo ve svém oboru. IU je hrdý na své absolventy a působivou kariéru, kterou si vybudovali.

Klíčová fakta

 • Akreditované a uznávané po celém světě: Zvyšte svou kariéru s evropským titulem
 • Zvyšte své kariérní příležitosti dvojím titulem z LSBU (London South Bank University)
 • Studium na akademické půdě na semestr nebo více, abyste si plně užili studentský život
 • Slevy na školné a více platebních možností
 • Budujte svou mezinárodní síť: Spojte se se spolužáky a skvělými společnostmi

Akreditace a členství

Přikládáme velký důraz na to, abychom našim studentům poskytovali prvotřídní a dobře strukturované studijní programy spolu s vysokou úrovní osobní podpory. Naše ocenění, akreditace, a certifikace ukazují, že to děláme úspěšně. Všechny naše současné studijní programy jsou akreditovány FIBAA nebo Akreditační radou. A, Mezinárodní univerzita aplikovaných věd IU byla Radou věd uznána jako soukromá univerzita po maximální možnou dobu deseti let. Získali jsme také mnoho externích žebříčků a certifikací a jsme členem AACSB Business Education Alliance, která hrdě spojuje obchodní školy po celém světě.

Bezplatný webinář a otázky a odpovědi

Webinář: Studujte s IU 18:00 - 19:00 (SELČ)

Vlastnosti kampusu

Náš kampus Bad Honnef

Náš kampus v Bad-Honnefu byl založen v roce 1998 a nachází se jen kousek od krásného Kolína nad Rýnem, v srdci německého regionu NRW, na západě země.

Areál je tichý a uvolněný, nachází se v krásné a klidné zelené vesničce, ale je také součástí jedné z hlavních evropských obchodních a finančních oblastí s nespočetnými pracovními a síťovými příležitostmi všude kolem vás.

Můžete si vybrat, zda chcete bydlet ve velkém městě poblíž, nebo bydlet v kampusu ve studentské vesnici, kde si můžete užívat života snadným tempem a soustředit se na studium.

Ať už si vyberete cokoli, budete žít v mezinárodním prostředí se spoustou restaurací, barů a obchodů v blízkosti.

Co můžete v kampusu očekávat?

 • Nejmodernější přednáškové sály
 • Campus knihovna s přístupem k široké škále online databází
 • Krásné studijní prostředí, umístěné v klidném parku
 • Velká jídelna, kavárna, studentský bar a luxusní restaurace
 • Spousta klidných studijních oblastí

Studentský život

Studentská zkušenost, která na vás čeká, závisí na vašich preferencích a na kampusu, který si vyberete. Prostředí kampusu Bad-Honnef se liší od prostředí berlínského kampusu a život v německém regionu NRW je jiný než život v hlavním městě země.

Oba kampusy však nabízejí silnou mezinárodní síť spolužáků, plnou podporu zkušených lektorů a různých administrativních oddělení, jako je International Office a Career Office, a příležitost žít ve dvou z největších evropských technologických a průmyslových center.

Studenti v Berlíně mohou očekávat vzrušující události, které se pravidelně konají, nejlepší evropský noční život, lidi ze všech koutů světa a vstřícný přístup s nesčetnými kariérními příležitostmi pro mladé profesionály. Město má také mnoho parků a jezer a je obklopeno lesy – o víkendu se vždy najde skvělá stezka na túry nebo nové místo ke koupání.

Studenti v Bad-Honnef mohou očekávat klidnější, uvolněnější tempo, kampus a přátele v krátké vzdálenosti a mnoho jedinečných studentských aktivit, oslav a klubů, ke kterým se mohou připojit, jako je IU:

 • Rugbyový tým
 • Basketbalový tým
 • Taneční klub
 • Volejbalový tým
 • Házenkářský tým
 • Klub kickboxu
 • Běžecký klub
 • Fotbalový tým
 • Tenisový tým
 • Společnost kuchařů

Mezi mnoha jinými.

A pokud cítíte, že potřebujete něco jiného, Kolín a Bonn s muzei, galeriemi, nákupními centry a skvělými možnostmi nočního života jsou jen kousek odtud.

Ubytování

Pro studenty našeho kampusu Bad-Honnef nabízíme možnost ubytování v areálu v šesti moderních bytových blocích. Studentské apartmány se nacházejí buď přímo v srdci kampusu, nebo jen dvě minuty chůze odtud; jsou plně zařízené as Wi-Fi; a zahrnují také sdílenou prádelnu.

Zažijte život v kampusu naplno, v intimním městě, spojujícím soukromí a obklopení přáteli a kolegy, sami nebo ve sdíleném bytě. Nebo můžete bydlet blízko a pronajmout si byt nebo sdílený pokoj v rušných městech Bonn nebo Kolín nad Rýnem a spojit život ve velkém městě se studiem v klidném kampusu.

Pro studenty našeho berlínského kampusu není ubytování v kampusu k dispozici. Nabízíme však pomoc s hledáním bytu ve městě nebo pokoje v jednom z mnoha sdílených bytů. Vzhledem k centrální poloze kampusu v srdci Berlína je snadno dostupný veřejnou dopravou nebo na kole.

Kariérní kancelář/služby

Na IU International University of Applied Sciences nabízíme kariérní poradenství a podpůrné služby studentům v našich kampusech v Německu.

Bez ohledu na kampus, který si vyberete, budete mít příležitost získat pomoc od zkušených profesionálů na podporu kariéry, kteří vám pomohou v jakémkoli kroku: od napsání motivačního dopisu až po koordinaci stáže nebo přípravu na pracovní pohovor.

Career Office také pořádá pravidelné veletrhy pracovních příležitostí a akce, kde se můžete spojit s jedním z našich tisíců firemních partnerů; jsou skvělým způsobem, jak udělat první krok na mezinárodním trhu práce.

A nejlepší část? Po absolvování podpora nekončí. V IU udržujeme silnou síť absolventů s tisíci studenty, se kterými jsme v kontaktu a pravidelně jim pomáháme i dlouho po jejich absolvování.

Tito absolventi jsou také skvělým zdrojem pro naše současné i budoucí studenty a interakce s nimi je skvělý způsob, jak nastartovat svou kariéru.

  Vízové požadavky

  Studenti s občanstvím členského státu EU, kteří plánují během části (nebo celého) studia navštěvovat přednášky v kampusu, nepotřebují ke vstupu do Německa povolení k pobytu.

  Studenti bez občanství členského státu EU, kteří plánují během části (nebo celého) studia navštěvovat přednášky v kampusu, musí získat platné povolení k pobytu, aby mohli studovat v Německu.

  To platí pouze pro studenty, kteří chtějí absolvovat jeden nebo více semestrů na akademické půdě v Německu. Studenti, kteří plánují provádět všechna svá studia online prostřednictvím virtuálního kampusu IU, nemusí získat povolení k pobytu – bez ohledu na jejich občanství.

  Máte-li jakékoli dotazy týkající se procesu žádosti o povolení k pobytu, kontaktujte prosím náš studijní poradní tým.

  Žebříčky

  Akreditace, Žebříčky, a členství

  Akreditováno.

  Mezinárodní univerzita aplikovaných věd IU získala systémovou akreditaci od EQAR, FIBAA, Německé akreditační rady, Německé rady pro vědu a humanitní vědy a WES Canada. To znamená, že jejich kurzy, fakulty a učební materiály odpovídají přísným standardům, které pro ně byly stanoveny, a nyní mohou akreditovat své vlastní programy.

  Cambridge Assessment International Education/Diploma Studium na střední škole Pathway.

  IU je prvním online univerzitním partnerem středoškolského diplomu Cambridge International Pathway. Spoluprací s Cambridge, IU nabízí studentům zvláštní šanci dokončit maturitu při studiu na bakalářský titul. Protože jsou vyžadovány pro váš bakalářský titul, tyto středoškolské diplomové kurzy jsou zdarma. Studie Pathway je unikátní 12 měsíční kurz se 150 hodinovou pracovní zátěží, kterou absolvujete vedle svých bakalářských kurzů. Pathway Závěr končí zkouškou, kterou lze opakovat nekonečně mnohokrát.

  Oceněný.

  V aktuálním žebříčku CHE (2020-2022) je IU na prvním místě oboru Podniková administrativa v kategoriích" Všeobecné studijní podmínky,"" Kontakt s lektory, Nabízené"" studijní programy,"" Zkoušky," "Organizace studia" a" praktická orientace," vyhrál celkem šest z 25 kategorií a dosáhl více žebříčků nejvyšší kategorie než kterákoli z více než 300 institucí. IU získal 5hvězdičkové hodnocení pro online učení a skóre 99 ze 100 v QS, Quacquarelli Symonds, Stars Report, což z něj činí první německou univerzitu, která takové hodnocení získala. Dostala také FIBAA Premium Seal for Digital Excellence a vynikala v 15 mimo 23 kritéria, včetně kategorií jako Budoucí orientace, Řízení znalostí, Zajištění kvality výuky, a zachování hodnocení pro příštích pět let. Je jediným poskytovatelem školení, který získal cenu DtGV Service Award 2022 od Německé společnosti pro spotřebitelská studia, protože má specializované akademické pracovníky a vyškolené studijní trenéry, kteří zajišťují podporu studentů během studia.

  Připojeno.

  IU je členem asociace Business Gradu's Association, Online Learning Consortium, AASCB, a globální vzdělávací koalice UNESCO. Tato členství jim poskytují spojení s jinými institucemi, společnostmi a nevládními organizacemi, jakož i špičkovými studijními programy a kurzy rozvoje celoživotního učení. Využití špičkových technologií, IU pomáhá studentům v nouzi pokračovat ve vzdělávání a pokračovat v celoživotním učení.

  Ohlasy studentů

  Místa

  Místa
  • Bad Honnef

   Mülheimer Straße,38, 53604, Bad Honnef

   • Berlin

    Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

    Otázky