Keystone logo
IUMW - International University of Malaya-Wales

IUMW - International University of Malaya-Wales

IUMW - International University of Malaya-Wales

Úvod

"Unikátní partnerství, jedinečná příležitost"

Největší spolupráce je konečně v Kuala Lumpuru. Mezinárodní univerzita v Malajsii - Wales ( IUMW ) je vzájemné partnerství mezi University of Malaya a University of Wales ve Velké Británii.

IUMW je první univerzitou v jihovýchodní Asii, která je uznána jako člen britské Akademie vysokých škol (HEA), uznávaného britského orgánu pro učení a výuku ve vysokoškolském vzdělávání.

Využitím vynikajících úspěchů obou univerzit spolu s naší akademickou IUMW nabízí IUMW řadu vysokoškolských a postgraduálních kurzů jak místním, tak mezinárodním studentům. Usilujeme o to, abychom byli komplexní výzkumně orientovanou univerzitou uznávanou za inovativní výuku a vzdělávání, výzkum, sociální služby a management vzdělávání.

Vidění

Naší vizí je být příkladnou a inovativní mezinárodní vysokoškolskou institucí známou pro absolventy, která je relevantní k celosvětovým požadavkům a vytváří hodnotu pro otevřený a spolupracující svět obchodu, obchodu, vědy a techniky.

Mise

Srdcem naší poslání je vybudovat a udržovat mezinárodní vysokoškolskou instituci, jejíž jedinečná značka představuje špičkovou úroveň ve výuce, učení, výzkumu a inovacích. Naši absolventi jsou našimi velvyslanci, kteří budou hnací silou jak místních, tak globálních trhů.

Základní hodnoty

  • V našem úsilí o uskutečnění naší vize a poslání nás tyto základní hodnoty vedou:
  • Přijetí udržitelného rozvoje jako ústředního organizačního principu jeho činností
  • Být inovativní a podnikavý
  • Bylo důležité, aby zůstaly v popředí
  • Být poctivý a důvěryhodný v našich jednáních se zúčastněnými stranami
  • Poskytování kvality a dokonalosti s hrdostí
  • Respektujte ostatní, abyste je inspirovali, abyste dali to nejlepší

Místa

  • Kuala Lumpur

    International University of Malaya-Wales, Administration Wing, 1st Floor, Block A City Campus, Jalan Tun Ismail , 50480 , Kuala Lumpur

Otázky