Keystone logo
Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Úvod

Academy of Music Jam Academy z Lucca Jedná se o nejmodernější víceúčelové centrum s výukou současné moderní hudby. z 2001 K dnešnímu dni hudební školu Jam Academy Nabídla více než 5000 studentů možnost prozkoumat a posílit jejich hudební talent. Výcvik je rozdělen do kurzů na úrovni základna a vysokoškolské vzdělání.

Akademie Jam uvolňuje uznávaných kvalifikací z Londýn Účinkující Zkušební komise a akreditované BTEC Pearson (Anglicky instituce pro akademické a odborné kvalifikace), University of Bedfordshire, Trinity College (Zkoušky Board - British Certifikační autorita). z 2012 Jam Academy spolupracuje s MAD ve jménu Valerio Silvestro a Loredana Lubrano zahrnutím do jejich nastavení výukových metodik MAD - Music Aptitude Development, z 2015 Jam neustále spolupracuje s "Asociace evropských skladatelů Cluster Lucca, která od roku 2009, produkoval mnoho klasické i moderní hudební aktivity po celé Evropě. Naši studenti a schopnost neustále zapojen do různých projektů pořádaných v naší zemi.

z listopadu 2016 Jam Academy je spojený s konzervatoři Daejin univerzita - Seoul Korea. Dohoda stanoví, že výměny mezi studenty obou hudebních akademií s cílem podpořit vzdělávací a kulturní výměnu. Nabízí možnost studovat, pracovat a žít v instituci dvojčatový.

z prosince 2016 akademie Jam Academy, na podporu všech "Sdružení Music Academy LuccaNastoupil do "Národní registr střídání školy Job. „Další malý krok ke stále snížit propast mezi světem vzdělávání a hudebního průmyslu. Od března 2017 velký mezinárodně uznávaný kytarista, Ciro Manna, Se stává součástí vysokého školství Bachelor of Arts Academy Jam kurzů škola fakulty. Ciro Manna probíhat v pravidelných intervalech individuálních i skupinových lekcí po předchozí domluvě.

Místa

  • Lucca

    Via di Tiglio, 1369/d San Filippo https://www.facebook.com/scuolajam Lucca, 55100, Lucca

Otázky