Keystone logo
JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

Úvod

Vítejte v destinaci Jamk

Naše univerzita aplikovaných věd se nachází ve středním Finsku a je součástí většího centra znalostí, které vytváří odrazové můstky pro lepší zítřky. Po absolventech Jamku je poptávka: mají know-how, správný druh přístupu a jsou hrdí na své profesionální dovednosti. Být profesionálem vám nabízí více možností v životě a kariéře.

Nabijte svou kreativitu – zde na Jamku. Vaše budoucnost začíná zde!

Vyberte si svou vlastní cestu ze šesti studijních oborů

Získejte prakticky orientovaný bakalářský nebo magisterský titul a začněte svou vlastní mezinárodní kariéru ve finském Jyväskylä. Bakalářské tituly se skládají z 210–240 kreditů a jejich standardní doba dokončení se pohybuje od 3,5 do 4 let.

Další přihlášky do bakalářských i magisterských studijních programů vedených v angličtině jsou 8. – 22. ledna 2025. Mezi naše studijní obory patří Obchodní administrativa , ICT , Cestovní ruch a pohostinství , Sociální služby a zdravotní péče , Technologie a doprava a Profesionální vzdělávání učitelů .

Město Jyväskylä

Jyväskylä má čtyři krásná roční období od teplých zelených let po ostré bílé zimy. Město se nachází ve středním Finsku a je obklopeno četnými nádhernými jezery a malebnou přírodou. Finsko i Jyväskylä jsou bezpečná místa pro studium a život. Jyväskylä je velmi dynamická. Máme mnoho sportovních a kulturních aktivit, nemluvě o restauracích a kavárnách!

Ponořte se do příležitostí, které Jyväskylä nabízí na visitjyvaskyla.fi! !

Statistika

Na JAMK University of Applied Sciences máme více než 1 100 mezinárodních studentů z více než 80 zemí. Příběhů je tolik, kolik je studentů! Přečtěte si příběhy studentů a absolventů na našem webu.

  Vlastnosti kampusu

  Zařízení v JAMK spojuje uvolněnou atmosféru se špičkovou technologií.

   Přijímací řízení

   Další společné období podávání přihlášek do studijních programů JAMK v angličtině je 8. - 22. ledna 2025 v 15:00 finského času.

   Místa

   • Jyväskylä

    Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

   Otázky