Keystone logo
Kansas State University Polytechnic Campus

Kansas State University Polytechnic Campus

Kansas State University Polytechnic Campus

Úvod

Zažijte divokou cestu

Na Polytechnickém kampusu na Kansas State University přeměňujeme víru v akci. Když vykopnete hlouběji než teorie a učení v učebnách, vytváříte schopné, předvídatelné vůdce připravené řešit globální problémy. Naučíte se dělat, ať už prostřednictvím praktických projektů, výzkumu, stáží nebo soutěží.

Členové fakulty jsou více než jejich diplomy na zdi; oni jsou odborníci v oboru, a oni jsou vášniví překládat své know-how na další generaci činitelů. Kansas State Polytechnic nabízí vzdělání, ale spíše zkušenost. Na Kansas State Polytechnic nevěříme jen tomu, že svět je lepším místem v letectví, technice, technologiích a službách - vlastně to děláme.

110082_Facilities_StudentLifeCenter.jpg

Náš přechod na polytechnický areál upevňuje náš slib, že poskytne malou atmosféru školního areálu s profesionálním učebním prostředím postaveným na teorii, špičkovém výzkumu a průmyslové aplikaci. Jako student přivedete koncepty a teorie do života tím, že kombinujete aktivní výuku ve třídě a projektovou práci. Kansas State Polytechnic poskytuje malou atmosféru školního areálu s profesionálním učebním prostředím postaveným na teoretické, výzkumné a průmyslové aplikaci ve třídě.

110081_Undergrad_General6.jpg

Rodinné hodnoty

K-Staterové se považují za rodinu a tato víra se projevuje různými příspěvky jako naši členové. Vědci vymýšlejí řešení problémů, které by mohly zachránit život na půli cesty po celém světě, a studenti se společně v sobotu ráno spojili pro komunitní službu. Tisíce fanoušků Wildcat zabalené naše stadiony společně křičí a naše vedení nás vede tak, aby odpovídalo povinnostem pozemské univerzity.

Ve skutečnosti by tyto povinnosti mohly být považovány za naše rodinné hodnoty a mnoho způsobů, jak je dosáhneme, je způsob Wildcat. Zveme vás, abyste přišli na cestu, protože v rodině K-State je stále ještě prostor pro další.

Kdo jsme a co nabízíme:

Kansasská státní univerzita je výzkumná instituce založená v roce 1863. K-State se řadí mezi 75 nejlepších veřejných univerzit ve Spojených státech a do roku 2025 se stává jednou z 50 nejlepších veřejných výzkumných univerzit.

Studenti si mohou vybrat z 15 vysokoškolských programů a Professional Master of Technology, čímž se univerzita stane stejně rozmanitou komunitou tradičních a netradičních studentů. Kansas State Polytechnic je hrdý na to, že je jedním ze čtyř kampusů v systému Kansas State University.

110083_Facilities_CollegeCenter.jpg

Místa

  • Salina

    Salina, Spojené státy americké

    Otázky