Keystone logo
Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

Úvod

Vítejte na Karelia University Of Applied Sciences

Cesta ke skvělé budoucnosti je dlážděna dovednostmi a odbornými znalostmi. Karelia University Of Applied Sciences (Karelia UAS) je hrdá na to, že je součástí tohoto rozvoje prostřednictvím školení kvalifikovaných odborníků. Karelia UAS je multidisciplinární, široce propojená, mezinárodní a inovativní organizace nabízející vzdělání vedoucí k bakalářským a magisterským titulům. Karelia UAS působí v sedmi studijních oborech s 22 programy, z nichž pět je magisterských. Studijními oblastmi jsou zdravotnictví a sociální studia, obchod, strojírenství, lesnictví, média a management pohostinství. Karelia UAS působí na dvou kampusech v těsné blízkosti centra města Joensuu v nejvýchodnějším Finsku.

Karelia UAS je významným a uznávaným subjektem ve vzdělávání a hraje klíčovou roli v regionálním rozvoji a aktivitách výzkumu, vývoje a inovací (RDI). Karelia UAS aktivně působí v různých národních a mezinárodních sítích. Mezinárodní partnerské sítě zahrnují mnoho asijských, afrických, evropských a severoamerických a jihoamerických zemí. Čína je jednou z klíčových partnerských zemí, kde se spolupráce ve vzdělávání aktivně a systémově rozvíjí ve spolupráci s partnery.

Nabízíme vynikající podmínky pro mezinárodně orientované studenty, kteří se s námi snaží být experty budoucnosti. Na Karelia University Of Applied Sciences v Karelia University Of Applied Sciences všichni studenti úzce spolupracují s místními společnostmi a dalšími vzdělávacími institucemi na vzrušujících výzkumných a vývojových projektech. Každý student si během studia vybuduje pevnou základnu ve svém oboru. Učební plán je přizpůsoben vlastním preferencím a potřebám každého studenta a je doplňován úzkým kontaktem s potenciálními zaměstnavateli. Titul z Karelia University Of Applied Sciences dá profesionální dovednosti potřebné pro budoucnost, která vás bude odměňovat.

Karelia University Of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" />

141923_141849_karelia-image-students.jpg

Náš jasný svět

 • Studenti: 3867
 • Zaměstnanci: 303
 • Udělené tituly: 742
 • Míra spokojenosti studentů: 81%

Mezinárodní studenti našeho světového světa

 • Studenti mezinárodního studia:
 • Výměnní studenti / rok: 150 odchozích, 120 příchozích

Areály Karelia UAS

Areály Univerzity aplikované vědy Karelia fungují na dvou místech v Joensuu. Areály jsou víceoborové vzdělávací a vývojové prostředí, které umožňuje studijní možnosti přesahující hranice různých studijních programů.

Na Wärtsilä Campus studenti mezinárodního obchodu, podnikové ekonomiky, cestovního ruchu, lesnictví a strojírenství pracují na své profesní budoucnosti. V kampusu Tikkarinne si studenti budují kariéru v oboru ošetřovatelství, fyzioterapie, sociálních služeb, sociální péče a zdravotní péče. Tikkarinne se nachází v blízkosti městské nemocnice v Niinivaara.

Kampusy jsou blízko sebe a snadno dosažitelné pěšky nebo na kole. V našich kampusech si užijete uvolněné a teplé vzdělávací prostředí a stanete se součástí naší podpůrné komunity. Do našich kampusů se snadno dostanete ze všech částí města na kole a autobusem.

Naše areály jsou moderní; bezdrátový přístup k internetu, stejně jako skupinová práce a výpočetní zařízení vám umožní efektivně studovat. Naše areál nabízí univerzální místa pro nezávislé studium. Naší prioritou je také bezpečnost našich studentů: Bezpečnostní systém funguje nepřetržitě a je dostatečně flexibilní, aby umožnil studentům pracovat v prostorách areálu až ve 21 hodin večer.

Knihovna se nachází v kampusu Tikkarinne s počítačovou laboratoří, tichou studovnou, studijními stoly a skupinovými pracovnami. Sbírky knihovny se skládají z knih, prací, novin a časopisů, tištěných i elektronických. Naši knihovníci podporují studenty při vyhledávání a půjčování.

Restaurace Campus vám poskytnou teplé a cenově dostupné snídaně, obědy a občerstvení za nízké studentské ceny.

Student Health Care je vždy k dispozici pro základní zdravotní problémy s moderním vybavením a péčí z celého srdce od našich sester.

První den studia obdržíte parkovací povolení od správce areálu.

Místa

 • Joensuu

  Wärtsilä Campus, Karjalankatu 3, 80200, Joensuu

  • Joensuu

   Tikkarinne 9, 80200, Joensuu

   Otázky